Forum

Komentarze użytkownika "NiewinnaCzarodziejka"

NiewinnaCzarodziejka / 2009-06-05 11:26
Oczywiście, że to nie produkt inwestycyjny, dlatego piszę, że długofalowo nie ma sensu. Po co dzieciakowi konto? Żeby mu tam wpłacac kieszonkowe, czy grubszą kasę na przyszłość? Konto ma ograniczona przydatnośc, natomiast inwestycje to już jest krok w przyszłość.

Re: Już ponad 220 tys. dzieci ma konta

NiewinnaCzarodziejka / 2009-06-01 13:12
Konto dla dziecka to bezsens, oprocentowanie żadne, takie oszczędzanie to bardziej dla komfortu psychicznego rodzica, nie dla wymiernej korzyści finansowej, większy sens mają fundusze, rachunki inwestycyjne na okreslony cel... Ja mam IPI w Avivie, znaczy dawnym Commercial Union dla obydwu łobuzów, konta bym nie założyła. Z bankowym oprocentowaniem taki rodzaj oszczędności ma podobna skutecznośc jak oszczędxzanie w skarpecie...

Re: Hiszpańskie kłopoty uderzą w polski rynek?

NiewinnaCzarodziejka / 2008-07-23 12:56
I tak, i nie. Prowadza, ale we współpracy, bo to partner, prawda? Inwestycjom w Polsce to nijak nie zaszkodzi, bo Polnord ma zapisane w umowie z Martinsa prawo pierwokupu tamtejszych udzialow. A z tego, co sie orientuje, nie beda mieli problem z wylozeniem na to kasy. Czytalem wywiad z jakims przedstawicielem Polnordu i odniosłem wrazenie, ze im to może być na reke ;)N

Najnowsze wpisy