Forum

Komentarze użytkownika "nikolaus"

Komentarze użytkownika: nikolaus

Re: Spokojne sesje do końca tygodnia

nikolaus / 2006-05-04 09:31 / portfel
Co myślicie o igroup?? Optimus i skotan??
nikolaus / 2006-12-10 23:33 / portfel
jutro przebojem bedzie WILBO a w dluzszej perspektywie pamapol ktorego kocham:)
nikolaus / 2006-10-07 19:45 / portfel
ps. jest to praca na stanowisku tradera na nyse, lme, nasdaq, lse
prosze o porade

Re: Kończymy tydzień na minusie

nikolaus / 2006-10-07 19:03 / portfel
Czy ktoś spotkał się z firmą SwiftTrade?? Jeśli tak to jak wygląda tam szkolenie i praca?? zastanawiam sie nad tym ale nie wygladaja profesjonalnie , wejdzcie na www.swifttrade.m-a.pl i poradzcie mi cos..
nikolaus / 2006-07-31 23:57 / portfel
eee szkoda nerwow facet jak wol na tej gieldzie robi jakies grosze i mysli ze jest cool, a tak na marginesie to bz wbk oferuje takie cos , moj syn ma tam konto i ma 17 lat
nikolaus / 2006-06-13 16:22 / portfel
poza tym ci malutcy o ktorych mowisz to nie tylko forumowicze money, ktorzy nie stanowia zauwazalnej ilosci wzgledem wszystkich inwestorow indywidualnych
nikolaus / 2006-06-13 16:19 / portfel
przy braku pewnosci wykorzystuje arbitraz, teraz ja mam

Re: Obserwacje fundamentalne

nikolaus / 2006-06-13 16:11 / portfel
Oj brydziu, skomentuje twoj komentarz do mojego ostatniego postu, nie powiedzialem ze zlotowke rowniez oslabili indywidualni, a poza tym nie gadam bzdur, jeszcze wspomnisz moje slowa. Wierz mi na rynku kapitalowym nie jestem nowicjuszem, polska gielda to dla mnie tylko zabawa. Zawodowo zajmuje sie rynkiem forex i nie pouczaj mnie co do rynku walutowego. Myslicie ze jestescie orlami a tak naprawde malymi pionkami w wielkiej grze inwestorow instytucjonalnych i zagranicznych :-)

Re: Obserwacje fundamentalne

nikolaus / 2006-06-13 15:30 / portfel
Moim zdaniem WIG20 spadnie do min. 1750 wiec nie wiem co jeszcze robicie na rynku akcji. Ja juz dawno wszedlem w kontrakty i opcje, jak na razie mam takie zyski jakich nigdy nie mialem w ostatnim kwartale , wiec mozecie sprzedawac dalej. Przecena ta jest spowodowana glownie panika inwestorow indywidualnych o czym swiadczy wolumen pojedynczych transakcji, wiec was, forumowiczow nie bardzo rozumiem.

Re: Klasowa hossa

nikolaus / 2006-05-05 21:02 / portfel
Orle, od pradawnych czasow wppadam na to forum i zauwazylem ze jestes dosc doswiadczonym spekulantem( bo brawdziwym inwestorem to tu prawie nikt nie jest) ale dziwi mnie fakt dlaczego nie zareagowales na info o Optimusie, ktory ma szanse dac w maju niezly popis??

Re: Klasowa hossa

nikolaus / 2006-05-05 15:14 / portfel
Dzisiaj ładny day trading mi wyszedł na Oprimusie :-)
nikolaus / 2006-05-04 22:50 / portfel
Oczywiście nie mówię że spekulanci są bee , czy coś w tym stylu. Po prostu inwestor jak i spekulant mają inną filozofię inwestowania. Inne nie znaczy złe :-)
nikolaus / 2006-05-04 22:46 / portfel
Postawa zawodowego spekulanta jest bardziej neutralna wzhlędem rynku poniewaz jest on tak samo gotów do kupowania jak i do krótkiej sprzedaży. Z kolei inwestor poszukuje inwestycji które mógłby trzymac przez długi czas. Jeden i drugi poszukuje skutecznego systemu inwestycyjno-transakcyjnego , lecz ich drogi do osiągnięcia celu, są całkowicie inne. Pozdrawiam jednych i drugich!!!

Re: Spokojne sesje do końca tygodnia

nikolaus / 2006-05-04 22:10 / portfel
Orle, od pradawnych czasow wppadam na to forum i zauwazylem ze jestes dosc doswiadczonym spekulantem( bo brawdziwym inwestorem to tu prawie nikt nie jest) ale dziwi mnie fakt dlaczego nie zareagowales na info o Optimusie, ktory ma szanse dac w maju niezly popis?? Tak samo jak igroup :-)

Re: Spokojne sesje do końca tygodnia

nikolaus / 2006-05-04 13:11 / portfel
Ach dzisiaj udany dzien , rano sprzedalem optimusa i od razu kupilem IGroup , we wtorek zarobilem na optimusie ok. 10% a rano zalapalem sie na igroup po 10,50zl , obecnie jest juz na plusie 10,58%(11,5zl). Pozdrawiam!!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy