Forum

Komentarze użytkownika "NoNamePL"

Komentarze użytkownika: NoNamePL

NoNamePL / 2006-08-08 13:06
Tak to jest w naszym kraju, ale np. w Angli jezeli firma zatrudni 5 bialych pracownikow to juz sa podejzenia ze wlasciciel jest rasista :D
NoNamePL / 2006-08-08 12:54
A ja mysle, ze to wszystko nie ma sensu w Wielkiej Brytani mozna miec max 0,8 promila!!! I nie ma tam tylu wypadkow co u nas, jestem teraz w Londynie i malo kto przestrzega tu przepisow drogowych!!! Wszyscy przejezdzaja na czerwonym swietle i tak samo piesi!!! I nadal nie ma tyle wypadkow!!! Wiec pewnie to wszystko wina polskich drog!!! i samych Polakow, ktorzy nie sa najlepszymi kierowcami jak i naszych cudownych nowiutkich samochodow!!!!!!

Re: Polacy na emigracji pracują mimo wyzysku

NoNamePL / 2006-08-02 22:24
Ja tam pracuje w LOndynie za 600£ miesiecznie na myjni po 12 godzin i ciesze sie z tego-starcza na spokojne zycie i zawsze cos odloze :)A w Polsce nie zarobilbym nawet 1000zl

Re: Przymusowe prace dla bezrobotnych

NoNamePL / 2006-08-02 22:19
Przymusowa praca dla bezrobotnych???
Moim zdaniem to najwieksza glupota wymyslona przez nasz PiS-owski rzad!! Nasz ustroj po woli zaczyna przeradzac sie z powrotem w komune!!!!!!!!!!!! Nie sadzicie???? Pamietacie chyba te czasy??? Przymusowa praca, za chwile brak wolnych mediow i znowu mamy totalitaryzm!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy