Forum

Komentarze użytkownika "Obelix"

Komentarze użytkownika: Obelix

Obelix / 2010-06-11 18:22
Nie zawsze newsletter dotyczy tylko informacji na temat gier internetowych, przecież z psc można też korzystać do płacenia za inne rzeczy...
Obelix / 2010-05-05 10:00
Jeżeli się już zamawia jakiegoś newslettera, to poto żeby go czytać, ja tak przynajmiej mam:-) Rzadko kiedy coś takiego zamawiam, bo nie chce być zasypywany niepotrzebną pocztą, ale jeśli chce się być na bieżąca to moim zdaniem najlepsza metoda. A skoro piszemy tutaj o paysafecard, to myśle, że to doskonałe źrȯdło informacji
Obelix / 2010-05-03 09:16
Myśle, że dla osȯb, ktȯre chciałyby się dowiedzieć czegoś więcej na temat paysafecard, najlepszym rozwiązaniem będzie zamȯwienie sobie newslettera, dzięki niemu można być na bieżąco z wszystkimi nowinkami, no i oczywiście konkursami:-)
Obelix / 2010-04-22 09:34
Dzięki! Zawsze to dodatkowe źrȯdło informacji:-) Też mam nadzieje że ta metoda się z czasem rozwinie
Obelix / 2010-04-20 11:04
Grać te w gry, to akurat nie gram, ale też o tym słyszałem tzn. o dwȯch konkursach z lastchaos i karos online. Myśle, że jak ktoś się tym interesuje, to dlaczego mialby nie sprȯbować, nic na tym przecież nie straci
Obelix / 2010-04-10 08:39
Zanim paysafecard dotarła do nas, była już wcześniej popularna na zachodzie, z tego co wiem można nią płacić na całym świecie, więć myślę że jest dostępna w też w innych krajach, poszukaj w internecie, napewno coś na ten temat znajdziesz
Obelix / 2010-04-07 14:58
Jeśli o mnie chodzi, to w sumie nie mam zastrzeżen, wpisywanie samego kodu zamiast podawania danych osobowych to duże ułatwienie no i zabezpieczenie. Jeśli chodzi o te zakupy, w polsce póki co paysafecard służy przedewszystkim do płacenia za gry i usługi tel. w necie, oczywiście też bym chcial, żeby można było się nią posługiwać na innych stronach int, typu np. merlin, ale w innych krajach można się nią płacić też za inne serwisy, więc może trzeba poprostu trochę poczekać;-)
Obelix / 2010-04-07 08:50
Co do gier jeszcze, to mam znajomego co płaci psc również na margonem.pl i na alaplaya, ale w sumie z tego co wiem, z paysafecard możesz płacić na prawie wszystkich portalach do gier
Obelix / 2010-04-04 13:50
Paypal to system płatniczy, przy którym za pomocą swojego konta możesz dokonywać płatności w internecie, różnica do paysafecard, to to, że przy paysafecard nie zakładasz konta w internecie, ani nie wiążesz jej ze swoją kartą albo bankiem. poprostu kupujesz ją w jednym z punktów sprzedaży bez podawania danych. Póżniej przy płaceniu w sieci wpisujesz sam kod z karty, a należność, którą masz do zapłacenia, zostaje odciągnięta z karty. A odnoście tych gier na fb, z tego co wiem, można za nie placić psc.
Obelix / 2010-04-02 10:52
Zgadzam się, paysafecard sluży przedewszystkim do płacenia za gry internetowe, zręcznościowe itk. Jak korzystam z niej obecnie do płacenia za dodatkowe usługi na skype Jak byłem jakiś czas w Niemczech to korzystałem z niej również do płacenia na amazon. Zobacz sobie na strone, masz tam konkretnie napisane za co można nią płacić.
Obelix / 2010-03-30 14:33
Tak jak pisałem już wcześniej, paysafecard to karta prepaidowa do płacenia w sieci, kupując ją w Polsce, kupujesz ją w złotȯwkach, ale z tego co wiem to do nas dotarla dopiero niedawno, w innych krajach, jest już od dawna popularna, więc w każdym kraju kupuje się ją w danej walucie, ale to nie przeszkadza płacić nią w zagranicznych sklepach, kwota ktȯra ma się do zapłaty jest automatycznie przeliczana wedlug aktualnego kursu. Najlepiej zajrzyj sobie na strone paysafecard, tam masz to lepiej wyjaśnione. Jeśli chodzi o to, gdzie się ją kupuje, poszukaj sobie tak samo na stronie, masz tam lokalizator najbliższych punktȯw sprzedaży. A i jeszcze jedno, odnośnie tego dzielenia: Masz poprostu do wykorzystania tyle, za ile kupiłes karte, a na co i jak sobie to rozłożysz to juz twoja sprawa
Obelix / 2010-03-29 10:35
Ekspertem od płatności w sieci nie jestem, sam używam paysafecard od niedawna. Z moich doświadczeń mogę Ci napisać, że to karta prepaidowa (czyli taka, gdzie wykupujesz określoną kwote, a pȯźniej z niej korzystasz) przy pomocy ktȯrej można płacić w internecie. Rȯżnica do innych metod polega na tym, że do paysafecard nie potrzebujesz konta bankowego, kupujesz ją w zwyklych sklepach. Jesli chodzi o bezpieczeństwo o tyle jest z nią latwiej, że nie musisz podawać żadnych danych, tylko sam kod z karty.

paysafecard-opinie

Obelix / 2010-03-26 10:49
Używam od jakiegos czasu do płacenia w sieci paysafecard. Jak narazie jestem zadowolony, szczegȯlnie jeśli chodzi o sklepy zagranicze z inna walutą. Ciagle sie jednak zastanawiam, czy taka forma jest rzeczywiście lepsza od płacenia inna metodą np. kartą, jak wy macie zdanie? Co jest np. bezpieczniejsze?
Obelix / 2010-03-24 09:31
Każdy pies w nieoodpowiednich rękach może stac się niebezpieczny, agresja jest cechą nabytą nie wrodzoną, mimo ze pitbul sprawia wrażenie niebezpiecznego, może być rȯwnież wiernym przyjacielem domu.
Obelix / 2010-03-24 09:14
Ja cenie praktycznń ikea, a jeśli chodzi o coś bardziej eleganckiego i wyszukanego to kler ma takie meble w swojej ofercie.

Najnowsze wpisy