Forum

Komentarze użytkownika "Obelix"

Komentarze użytkownika: Obelix

Re: Zaklad stolarski, dobra inwestycja?

Obelix / 2012-09-20 13:28
Ja z koleji myśle, że wlasnie branie siᶒ za jakieś niszowe produkty nie jest dobrym pomyslem, lepiej chyba zająć siᶒ produkcją polproduktow, bo no takie zawsze bedzie popyt. Co do CNC nie zgodzᶒ siᶒ do konca ze tego typu maszyny przeznaczone są tylko do dużych zakladow. Jak trochᶒ siᶒ rozglądaliśmy po rożnych dystrybutorach to zostal nam miᶒdzy innym zaproponowany model Format4 c-express 920, ktory rownież bedzie siᶒ sprawdzal w mniejszych zakladach

Zaklad stolarski, dobra inwestycja?

Obelix / 2012-09-18 18:15
Witam,
Moze odrazu spytam wprost, czy waszym zdaniem zaklad stolarski jest dobra inwestycja? Moj szwagier nosi sie z zamiarem otwarcia takowego. Fakt ze wyksztalcenie w tym kierunku ma, nawet ukonczyl kursy sterowania maszynami CNC ale tak sobie mysle ze przeciez branza stolarska jest dosc waska i pewnie ciezko sie w nia wbic. Pozatym samo wyposazenie takiego warsztatu bardzo duzo kosztuje ale moze mimo wszystko inwestycja zwroci sie z czasem?
Obelix / 2010-12-22 17:00
Coś podobnego. Jeśli to dobrze zrozumiałem, to można im wysłać swoje marzenie, oczywiście związane z paysafe i jak się będzie miało szczęście ( pewnie w jakimś losowaniu) to je spelnią.
Obelix / 2010-12-05 21:07
A teraz cos aktualnego na temat swiat:-) Czytaliscie o swiatecznej promocji paysafe ? Jak ma sie jakies male marzenie zwiazane z grami itp, mozna na ich stronie ladnie poprosic o jego spelnienie:-) Moze akurat sie uda...
Obelix / 2010-11-15 19:02
Newsletter przychodzi nadal raz na miesiac, zazwyczaj kolo 15, moze go faktycznie przez przypadek skasowales.. A co do tego wirtualnego porftela nie za bardzo wiem, o co chodzi, na czym to polega?
Obelix / 2010-10-30 15:58
Co do nowości, próbowaliście już korzystać z lokalizatora przez telefon? Zastanawiam się, czy warto go sobie zainstalować
Obelix / 2010-09-29 12:19
Konkursy konkursami, ale czasami mozna dowiedziec sie o korzystnych rabatach, ktore mozna otrzymac placac w ten sposob.
Obelix / 2010-09-22 09:10
Po roku czasu od pierwszego użycia karty albo 24 miesiącach od jej produkcji jest pobierana miesięczna opłata w wysokości 5 zł, ale jeśli wykorzystasz karte przed upływem tego czasu, tzn. juz nie będziesz mieć na niej żadnych środkȯw, to oczywiście oplata nie będzie ściągana.
@Wihel O newsletterze pisaliśmy już wcześniej w dyskusji, jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami o paysafe, przedewszystkim na temat gier, to moim zdaniem najlepsza metoda
Obelix / 2010-09-08 19:59
Apropos gier internetowych, nie wiem czy kogos to zainteresuje, ale od niedawna mozna placic z paysafe na steam, z tego co czytalem, to dosc popularne wsrod internetowych graczy, wiec pomyslalem, ze warto o tym napisac
Obelix / 2010-08-28 09:53
Zgadzam sie, cala ta historia z krzyzem to jakis absurd, palac prezydencki nie jest przeciez miejscem na symbole religijne, ale wiadomo przeciez ze nie chodzi tak naprawde o religie tylko o polityke, a inne kraje zachodnie patrza i niedowierzaja....
Obelix / 2010-08-28 09:47
Oj przepraszam, nie zauwazylem mojego wczesniejszego wpisu! Ten drugi nalezy oczywiscie usunac
Obelix / 2010-08-28 09:45
Moim zdaniem dla czteroosobowej rodziny najlepsze sa vany, typu volkswagen sharan, seat alhambra albo ford galaxy
Obelix / 2010-08-28 09:37
Mnie tam bukmacherka nie interesuje, piłka nożna owszem, ale tylko jako wierny kibic:-)Pozytym ewetualnie można jeszcze pograć w sieci dla przyjemności np. na FIFA Superstars, ale obstawianie to już nie dla mnie
Obelix / 2010-08-18 19:46
Sprawdzilem to i rzeczywiscie z paysafe mozna placic u wiekszosci bukmacherow, troche mnie to nawet zaskoczylo, bo do tej pory kojarzylem ja glownie z grami, ale jako ze jest to bardzo wygodna metoda pewnie bedzie coraz okazji, by moc nia placic
Obelix / 2010-07-22 09:02
Mnie też mistrzostwa wciągneły, chociaż jakimś wielkim fanem piłki nożnej nie jestem, ale odpoczątku byłem za Hiszpanią i cieszę się, że wygrała, a co do twojej opinii na temat paysafe, trudno się z nią nie zgodzić:-), choć swoją drogą do bukmacherki jeszcze jej nie używałem
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy