Forum

Komentarze użytkownika "Oktavia3107"

Komentarze użytkownika: Oktavia3107

Re: Praca w RUCH

Oktavia3107 / 2017-10-25 01:39
jej laik. mam nadzieję że mało potrzebujesz od życia i nie jesteś osobą wysoko wykształconą. Pracodawca to korporacja dla, której jesteś numerkiem, klient to cham, który CHCE a nie Prosi. Nie masz czasu usiąść, bo masz więcej obowiązków niż Poczta.Dostajesz od firmy NIc.....Nawet kalendarza z gazety. NIC..!Jesteś pionkiem, który traci 1/3 pensji za brak klienta przez 13 minut, bo miałeś zatwardzenie na kiblu. Rządzi Tobą Element, który myśli, że nie wiesz, jak się pisze , cytat : " KOLEKTÓRA LOTTO"

Re: Praca w RUCH

Oktavia3107 / 2017-10-25 01:12
A dlaczego Ty masz myć podłogę?

Re: Praca w RUCH

Oktavia3107 / 2017-10-25 01:03
Nikt nie interesuje się Umowami Agencyjnymi. Mamy całe NIC. Licząc premię mam 7.99 za godzinę. Oszukańcy dają nam obowiązki, za które nie płacą, myśląc, że nie zauważymy. Widzimy, jednak NIC NIE robimy. Chcecie Wałęsy?

Re: Praca w RUCH

Oktavia3107 / 2017-10-25 00:50
NIEEEEE

Re: Praca w RUCH

Oktavia3107 / 2017-10-25 00:50
NIEEEEE

Re: Praca w RUCH

Oktavia3107 / 2017-10-25 00:50
NIEEEEE

Re: Praca w RUCH

Oktavia3107 / 2017-09-30 18:51
To zdecydowanie wpis kogoś z GÓRY. Zapewniam. Tej pracy nie można polubić.

Re: Praca w RUCH

Oktavia3107 / 2017-09-30 18:51
To zdecydowanie wpis kogoś z GÓRY. Zapewniam. Tej pracy nie można polubić.

Re: Praca w RUCH

Oktavia3107 / 2016-07-15 12:37
Na tzw. umowie agencyjnej nic się WAM nie należy w związku z nowymi przepisami ; ustawami , które mają niebawem wejść za rządów PIS. Zapomnij o 12 zł. za godzinę pracy, czy 2000 minimalna pensja. W ogólnym rozrachunku za 272 godziny pracy miesięcznie / a tu jest jej bardzo dużo - nie tylko sprzedaż / dostajesz 1700 zł. Zapomnij o wakacjach, zadbanych paznokciach, fryzurze, zakupach w sklepach czynnych do 18. Jeszcze w swoim prywatnym czasie musisz zanieść UTARG. Kończysz pracę zawsze po 18 co najmniej 15 min.,ale spóźnić się możesz 3 min. Pracowałam w wielu miejscach, ale tak ZABORCZEJ firmy jeszcze nie widziałam. Złe rozliczanie czasu pracy AGENTA. Tu już dobrze nie będzie. Uciekajmy. Przeszłam tu taką szkołę życia, że poradzę sobie wszędzie. Nie dajcie się namówić.Szkoda mi tylko moich klientów. Lubię ten mikroklimat, ale nie stać mnie na dokładanie komuś do wakacji, których ja od dawna nie mam.

Re: Praca w RUCH

Oktavia3107 / 2016-07-15 11:53
Asystent zamawiania jest zbędny, bo i tak nie ma nic do zamawiania oprócz artykułów eksploatacyjnych. Zamówienie zawsze jest realizowane z tygodniowym opóźnieniem, albo wcale. Samowola. Tylko wymagania. Plany na premię są ogromne, a jak pozyskałam klienta na papierosy za 3100 zł. i załatwiłam wszystko zgodnie z wytycznymi w Księdze Agenta, to w dniu dostawy, kiedy klient stał przed okienkiem z pieniędzmi, musiałam się tłumaczyć z BIEDY mego dostawcy.A Kierownik napisał mi info sms-em, kiedy już miałam, a raczej NIE miałam towaru w kiosku.Założę się, że jak zwykle nie zrekompensują mi tej straty , tak samo zresztą, jak to było z biletami w okresie przed świętem Wielkanocnym 2016.Dołożyć do tego ciągłe braki doładowań, to straty są ogromne. Kto bierze moje złotówki?

Re: Praca w RUCH

Oktavia3107 / 2016-07-15 11:40
Za rekomendację i pozyskanie sprzedawcy / Uwaga ! Masz działalność, ale nie masz nic do gadania, jesteś tylko numerkiem, który ma wykonywać polecenia,kompletny brak szacunku dla człowieka /mogę otrzymać 1000 zł,ale w imię przyzwoitości i wyznawanie wartości humanitarnych, wyrzekam się tych BAAAArdzo dużych pieniędzy, bo nie mam sumienia "wkopać" Kogoś tak, jak Ja się załatwiłam.

Re: Praca w RUCH

Oktavia3107 / 2016-07-15 11:32
Awaria przez dwa dni po nocnym grzebaniu na POS spowodowana była przywróceniem "elektronicznych pastuchów" w postaci ALARMU !!!!!Karygodne. Wymagają od serwisu rzeczy trudnych do zrealizowania w ciągu jednej nocy i dlatego ostatecznie to MY mamy w plecy w postaci opłat za telefony do serwisu i np. niezrealizowane doładowania podczas braku na pasku aplikacji KASA. Jednak kogo to obchodzi?Teoretycznie punkt powinien być nieczynny, bo bez paragonu nic nie można sprzedać.

Najnowsze wpisy