Forum

Komentarze użytkownika "olaasek"

Komentarze użytkownika: olaasek

olaasek / 2014-02-04 10:15
dal mnie oba sa slabe i mega duze nie poreczne wiec mysle ze tak naprawde to powinno pod tableta podchodzic a nie pod telefon komorkowy bo jest mega za duzy jak dla mnie ;)

transmitowanie ps4

olaasek / 2013-12-12 08:27
wcale sie nie dziwie ze lubia obecnei tak rynek jest nasycony ludzmi trasmituajcymi rozgrywki w systemie lets play albo cos online ze glowa mala. ciekawe czy mozna na czyms takim jakies pieniadze zarobic

googlepley

olaasek / 2013-08-27 08:58
nareszcie, bo w pewnym momencie nie dalo sie tego przegladac przez te zakichane reklamy, bylo tego tak duzo ze czasasmi odpuszczalem szukanie czegokolwiek tam na internecie wlasnie przez te reklamy

microsft

olaasek / 2013-07-31 10:57
hehe zrobili by sobie samoboja i samokillla :D ciekawe czy to nie przypadek bo skoro milionow pelno jest takich zglsozen to nie wierze ze ktos tam siediz i spradza ciagle czy wszstko jest oke.. to przeciez automatcznie sei powinno robic

Re: Wypadek w Belgii: nieprawidłowości w firmie autokarowej

olaasek / 2013-04-15 10:34
niestety kierowaca to keirowca ...jest odpowiedzialny za przewoz osob bo on kieruje danym pojazdem. a to ze burdel i syf w firmie autokarowej t oswoja droga.... to caly lancuch decyzji i zmian potrzebny jest do tego aby to wszystko dobrze dzialalo

Ekolodzy apelują: Nie kupujmy w prezencie królików

olaasek / 2013-04-05 13:02
ekolodzy alarmuja nie kuujmy tez jajek!! bo to przeciez tez zwierzeta w jakims tam spososn, ekolodzy wiele razy glosno krzycza a nic z tego itak nie wychodzi wiec temat mysle ze taki troche z bani jest

dreamlinery znow poleca!

olaasek / 2013-03-26 09:27
Jesli dobrze widzialem wczoraj to na flihtradar pojawil sie w USA nasz kolejny dreamliner w malowaniu flotowym LOTu :) byl testowany pod wzgledem poprawnosci systemow ladowania nowej technologi akumulatorow :) oby szybciutko wzbily sie w powietrze!

spłata długu przez osobę trzecią

olaasek / 2013-02-04 08:23
witam, ostatnio całkowicie przypadko dowiedziałem się że moja babcia jest zadłużona na średnią kwote ok 4tys zł. Chciałbym się dowiedzieć czy i w jaki sposób mogłbym przejąć częśc jej długu i sam zaczął go spłacac? Jakie dokumenty i gdzie musze złożyc ?

Najnowsze wpisy