Forum

Komentarze użytkownika "Olaf12"

Komentarze użytkownika: Olaf12

Olaf12 / 2013-07-17 15:05
Nie dawno zakupiłem ten tablet, cena średnia, ale wykonanie naprawde fajne, metaowa obudowa jednakże daje większy prestiż urządzeniu!! Polecam!

Reforma emerytalna przesądzona?

Olaf12 / 2013-06-27 12:59
No dobra już wiadomo zę reforma emerytalna stała się faktem, a teraz prosiłbym o odpowiedź na pytanie dotyczące co z naszymi pieniędzmi z OFE?!
Mam rozumeić że dzięki kolejnemu przesuniećiu pienieðzy z OFE do ZUS-u ZUS będzie miał za co wypłacać emerytury, przez jakiś czas przynajmniej. Teraz pytanie: czy będziemy mieli wybór , czy składać nasz pieniądze do ZUS-u i do OFE? Czy też nadal będziemy musieli płacić do obu filarów na raz? Jeżeli tak , to dla mnie będzi enaprawde hardcore...

Kredyt studencki

Olaf12 / 2013-06-17 14:42
Ja też zastanawiam się nad wzięciem kredytu studenckiego , jak na razie znalazłem takie informacje!!

http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/kredyt;studencki;ten;dlug;oplaca;sie;zaciagnac,105,0,1166185.html

http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/kredyt;studencki;ten;dlug;oplaca;sie;zaciagnac,105,0,1166185.html

http://www.money.pl/banki/poradniki/artykul/kredyt;studencki;8211;;czy;warto,241,0,129009.html

Oszuści z Allegro.

Olaf12 / 2013-06-12 13:07
Wydaje mi się ze płacąc normalnei przez peay u powinieneś spokojnei odzyskać swoje pieniądze. Mój znajomy który zakupił laptop przez Allegro , po czy wpłacił pieniądze, towaru nie otrzymał. Zgłosił sprawę do Allegro , trochę to potrwało, ale w końcu Allegro zwróciło mu pieniądze za towar... więc wydaje mi się że jeżeli Allegro się nieodzywa , albo umarza sprawę , należy nadal ich naciskać żeby cokolwiek zrobili , a jak nie niech onni oddają pieniądze!!

Ubezpieczenie samochodu a nowy samochód

Olaf12 / 2013-05-29 12:42
Sprawa z ubezpieczeniem AC i OC na nowy samochód wygląda tak: Samo ubezpieczenie jako takie nie przechodzi na nowy samochód, jedynie zniżki które wypracowałeś przez lata bezkolizyjnej jazdy!! Czyli kupująć nowy samochód musisz wykupić sobie nowe ubezpieczenie AC i OC!! Jeżeli chcesz sobei oszczędzić radzę przeaanlizować oferty różnych firm ubezpieczeniowych, a jest ich na rynku mnóstwo!! Tutaj na money.pl masz coś w rodzaju porównywarki ofert!!

http://direct.money.pl/ubezpieczenieauta/

Umorzenie kredytu-jak?

Olaf12 / 2013-05-23 14:00
Kiedy można umorzyć kredyt? Czy jest w ogóle taka opcja? Albo czy przynajmniej można na jakiś czas zamrozić płacenie rat w banku?

Skok Stefczyka -opinie.

Olaf12 / 2013-05-17 14:41
Co sądzicie o Skoku stefczyka , czy waszym zdaniem jest to dobra alterantywa dla banków, rzecz jasna chodzi i o pożyczki. Czy naprawdę warto brać stamtąd kredyt?
Olaf12 / 2013-05-15 15:17
Klimat naszej planety zmienia się na naszych oczach.... neidługo nie będziemy mieli już w ogóle wiosny... a szkdoa bo to była moj aulubiona pora roku...

W jaki sposób rozwiązać umowę najmu lokalu?

Olaf12 / 2013-05-13 14:10
Chciałbym rozwiązać wcześniej umowę najmu lokalu. Podpiusałem ja sześć miesięcy temu na rok. Teraz znalazłem lokal z o wiele bardziej atrakcyjną ceną... w jaki sposób mam rozwiązać umowę najmu?

Re: Prezydent gotowy do debaty w sprawie emerytur

Olaf12 / 2013-05-02 15:08
Jeszcze zobaczycie ze o tym będzie się mówiło w szkoel na historii (jeżeli jeszce będzie hisoria) o największym przekręcie związanym z emryturami...

Dziś Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej

Olaf12 / 2013-05-02 14:45
Rozumiem że na tych obchodach nie było posłów SLD i Poparcia Ruchu Palikota, bo jak wiemy dla nich wazniejszym świetem są komunistyczne święta...

lot tnie koszty i to znacząco

Olaf12 / 2013-04-24 14:39
I nic to nie da, prawdopodobnie rząd Donalda Tuska już dawno rpzenaczył LOT na sprzedaż, tak samo stanie się z PKP, trzeba przecież wziąć dla siebie jak najwięcej przed odejściem ze stanowiska...

Przedszkola 2014

Olaf12 / 2013-04-22 14:54
Tak, to które dziecko zostanie przyjęten do przedszkodla , będzie decydowało kolejność zgłoszeń!!

Re: Kwaśniewski mówi o swoich funduszach. "Nie mam kont za granicą"

Olaf12 / 2013-02-27 16:01
Jak dla mnei Aleksander Kwaśniewski był najlepszym prezydentem po 89!! Nie dziwie się ze ludzie wyrbali go dwukrotnei na prezydenta rzeczypospolitej !! Mam wielki szacunek dla tego człowieka.

Re: Błaszczak o zmianach w rządzie: z dużej chmury mały deszcz

Olaf12 / 2013-02-20 15:39
I tak jest od dwóch i pól kadencji , wcześniej za rządó PiS , teraz za rządów PO... Platforma Krytykuje PiS, PiS krytykuje Platformę, obrzucają się błotem...i to za nasze podatki!! Jak długo jeszcze się pytam?!
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy