Forum

Komentarze użytkownika "olsonjohn00"

Komentarze użytkownika: olsonjohn00

Re: Generali OmniProfit

olsonjohn00 / 2021-12-06 15:32
oszustwo

Re: Generali OmniProfit

olsonjohn00 / 2021-12-06 15:26
Dodam że jak żyje i prowadziłem inwestycje na rynkach światowych czegoś takiego nie widziałem . Zrobiłem inwestując w indeks Turecki 100 % a otrzymałem 13% . Dzwoniąc do Generali zapytałem dlaczego taka różnica odpowiedz była taka że opłaty , koszty , i czas . Więc to trzeba być szaleńcem aby tam swoje ciężko zarobione pieniądze zostawić , wolałbym wyrzucic lub potargać a niżeli komuś kto nie umie zadbać o swojego klienta.Przygoda moja i kulku znajomych z Generali sie skończyła ostrzegam wszystkich ludzi uczciwych aby się zastanowili gdzie dają swoje pieniądze.

Re: Generali OmniProfit

olsonjohn00 / 2021-12-06 15:15
OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED KUPNEM PRODUKTU GENERALI . TO CO MNIE SPOTKAŁO NIKT NIE JEST W STANIE ZROZUMIEĆ . JESLI CHCESZ STRACIC PIENIĄDZE I UTRZYMYWAĆ SZTAB LUDZI Z GENERALI TO ZAKUP SOBIE PRODUKT GENERALI . TAK JAK JA -10 LAT ICH UTRZYMYWAŁEM .NIE MOGŁEM WYBRAĆ PIENIĘDZY SWOICH . NACIĄGACZ Z GDAŃSKA KTÓRY ŻERUJE NA ZŁAPANIU KLIENTA I SPRZEDANIU PRODUKTU Z GENERALI TEŻ Z TEGO ŻYJE . WIĘC JAK MACIE ZBĘDNE PIENIĄDZE I NIE WIECIE CO Z NIMI ZROBIĆ KUPCIE PRODUKTY GENERALI.

Najnowsze wpisy