Forum

Komentarze użytkownika "ona636"

Komentarze użytkownika: ona636

Re: Jak wypromować sklep internetowy?

ona636 / 2012-09-29 20:07
Może http://ad-panel.pl/ To jest darmowy panel do przeprowadzenia samodzielnej kampanii promocyjnej. Partnerem jest tam np. Gratka, Onet czy Wirtualna Polska. polecam

Re: Monety inwestycyjny - złote czy srebrne?

ona636 / 2012-09-28 13:03
Mogę śmiało polecić 79th Element, to dobry wybór. Prowadzony przez profesjonalistów, którzy świetnie znają się na rzeczy. Myślę, że złoto jest najbardziej stabilnym sposobem lokowania pieniędzy.

Przyjmę zlecenie marketing szeptany, WORD, EXCEL, PHOTOSHOP

ona636 / 2012-07-09 19:00
Przyjmę zlecenie marketing szeptany.
Mogę też przepisywać teksty (Word), tworzyć bazy danych (Excel), edytować zdjęcia (Photoshop). Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Chętnie podejmę nowe wyzwania.

Kontakt:
ona636@interia.pl

Re: Szukam dobrej szkoły nauki jazdy w Warszawie

ona636 / 2012-06-19 11:00
Zobacz na AutoQ.pl jeśli chodzi o ceny w wyszukiwarce w łatwy sposób sprawdzisz ceny jakie maja szkoły w Warszawie i jaka jest w nich zdawalność.

Re: Szukam dobrej szkoły nauki jazdy w Warszawie

ona636 / 2012-06-17 20:44
Szukałam na różnych stronach czytając opinie nt. odpowiedniej szkoły jazdy dla siebie. Na stronie AutoQ.pl (http://autoq.pl/) znalazłam ranking ofert kursów jazdy pomocny w wybraniu odpowiedniej szkoły. W bardzo łatwy sposób można porównać ceny jakie oferują szkoły jazdy z całej Polski. Jest podana zdawalność w ośrodkach, moim zdaniem wybierając należy zwrócić na to uwagę.

SZUKAM PRACY ZDALNEJ: WORD, EXCEL (baza danych), PHOTOSHOP

ona636 / 2012-06-11 21:04
Szanowni Państwo,
Szukam pracy, którą mogłabym wykonywać w domu (zdalnie). Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną i kreatywną. Biegle posługuję się programami Microsoft Office. Mogę np. przepisywać teksty (Word), tworzyć bazy danych (Excel), edytować zdjęcia (Photoshop). Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Chętnie podejmę nowe wyzwania.

KONTAKT:
- ona636@interia.pl

SZUKAM PRACY ZDALNEJ: WORD, EXCEL (baza danych), PHOTOSHOP

ona636 / 2012-06-09 21:25
SZUKAM PRACY ZDALNEJ: WORD, EXCEL (baza danych), PHOTOSHOP

Szanowni Państwo,
Szukam pracy, którą mogłabym wykonywać w domu (zdalnie). Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną i kreatywną. Biegle posługuję się programami Microsoft Office. Mogę np. przepisywać teksty (Word), tworzyć bazy danych (Excel), edytować zdjęcia (Photoshop). Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Chętnie podejmę nowe wyzwania.

KONTAKT:
- ona636@interia.pl

SZUKAM PRACY ZDALNEJ: WORD, EXCEL (baza danych), PHOTOSHOP

ona636 / 2012-06-09 21:24
SZUKAM PRACY ZDALNEJ: WORD, EXCEL (baza danych), PHOTOSHOP

Szanowni Państwo,
Szukam pracy, którą mogłabym wykonywać w domu (zdalnie). Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną i kreatywną. Biegle posługuję się programami Microsoft Office. Mogę np. przepisywać teksty (Word), tworzyć bazy danych (Excel), edytować zdjęcia (Photoshop). Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Chętnie podejmę nowe wyzwania.

KONTAKT:
- ona636@interia.pl

SZUKAM PRACY ZDALNEJ: WORD, EXCEL (baza danych), PHOTOSHOP

ona636 / 2012-06-09 21:24
SZUKAM PRACY ZDALNEJ: WORD, EXCEL (baza danych), PHOTOSHOP

Szanowni Państwo,
Szukam pracy, którą mogłabym wykonywać w domu (zdalnie). Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną i kreatywną. Biegle posługuję się programami Microsoft Office. Mogę np. przepisywać teksty (Word), tworzyć bazy danych (Excel), edytować zdjęcia (Photoshop). Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Chętnie podejmę nowe wyzwania.

KONTAKT:
- ona636@interia.pl

Najnowsze wpisy