Forum

Komentarze użytkownika "orllen"

Komentarze użytkownika: orllen

Pożyczka bez BIK, ZUS i US.

orllen / 2011-11-04 14:18
nie ryzykowałbym na Twoim miejscu, ładnie zachęcają, obiecują minimum formalności, a potem zwiększają Twoje zadłużenie, zakleszczasz się w kredycie, który zamiast się zmniejszać zwiększa się...

Mieszkania staniały nawet o jedną czwartą

orllen / 2011-09-27 12:44
Szkoda tylko że na te mieszkania w Krakowie i tak mnie nie stać...

zawieszenie działalności a składki

orllen / 2011-10-04 14:21
na okres zawieszenia działalności od 1 miesiąca do 2 lat opłacanie składek na ubezpieczenia społeczne jest wstrzymane

dlaczego wygrało PO

orllen / 2011-10-10 13:27
może i dlatego wygrali, ale ciekawe co też pokażą przez następne cztery lata...

jak zgłosić przemoc wobec zwierząt

orllen / 2011-10-12 11:03
Od jakiegoś już czasu myślę o tym co zrobić z moim sąsiadem, który ewidentnie znęca się nad swoim czworonogiem, pies wygląda zdrowo, nie jest chudy, nie kuleje, ale co widzę go z jego panem na spacerze, to za każde pociągnięcie smyczą czy zaszczekanie dostaje kopniaka :/ kiedyś nawet zwróciłem mu na to uwagę, ale spotkały mnie same obelgi... Ten pies boi się ludzi, ucieka przed każdym sąsiadem, który chce się do niego zbliżyć, czasem słyszę jak skamle w mieszkaniu, na pewno dzieje mu się tam krzywda :/ gdzie mogę zgłosić taką przemoc wobec zwierząt, kto się tym zajmuje? kto może to sprawdzić? i zabrać od właściciela nieszczęśliwego czworonoga?

gdzie pierwsze konto w banku?

orllen / 2011-10-19 13:09
w Pekao SA mają dobre konto dla studenta - eurokonto

koszt instalacji gazowej

orllen / 2011-11-10 09:28
Ceny benzyny pną się do góry, diesel dogania bezołowiówkę, na niektórych stacjach wręcz pobił jej ceny! Dlatego jedyną rozsądną opcją jest przejście na gaz, który też drożeje, ale jednak jest wciąż o połowę tańszy od pozostałych paliw i do tego bardziej ekonomiczny, tylko powiedzcie mi jaki jest koszt takiej instalacji gazowej? Ile zapłaciliście za przejście na LPG?

cena benzyny szok

orllen / 2011-11-10 13:05
ile taka przeróbka na gaz kosztuje, jak długo trwa taka instalacja LPG?

Najnowsze wpisy