Forum

Komentarze użytkownika "orrik"

Komentarze użytkownika: orrik

Re: Trakcja Polska pozyskała z oferty publicznej 120 mln zł

orrik / 2008-03-30 18:20
No a kiedy ich akcje wejdą do obrotu na giełdzie ?

PP (na przyszłość) jak się nie naciąć ?

orrik / 2008-02-07 15:30
Witam. Na wstępie zaznaczę iż nie jestem doświadczonym graczem dlatego też pewnie ostatnio naciąłem się na HAWE. Kupiłem po 8.8 i .... a tu zaskoczyło mnie prawo poboru. :(. No i cóż miałem zrobić - sprzedałem - dlatego wyszło mi że jestem w plecy. Stað mam pytanie do bardziej rozeznanych graczy. Jak na przyszłość unikać tego typu niemiłych niespodzianek? . Wiem że pp nie wyskakuje ot tak. Dlatego też mając nauczkę zacząłem czytać. Pp ustalone zostało na 17 września 2007. Pierwszy dzień pp 7-02-2008 ostatni dzień pp na 14-02-2008 - tyle przeczytałem dziś. Mimo iż wcześniej szukałem informacji na ten temat nie natrafiłem na taką informację. Nawet dziś znalazłem jedynie decyzję o emisji akcji serii E w stosunki 1:20 (na money.pl) ale nie doszukałem się kiedy jest pierwszy i ostatni dzień pp oraz kiedy pp zostało ustalone.
I w tym miejscu apel do serwisu money.pl. Czy w emisjach nie mnożna byłoby oprócz informacji i zamiarze wyemitowania akcji dopisywać tak istotnych danych jak informacje na temat pp ? A do was szanowni forumowicze ponawiam powyższe pytanie zawarte w treści moich wypocin ...

Najnowsze wpisy