Forum

Komentarze użytkownika "Pablito34"

Komentarze użytkownika: Pablito34

Re: Walcz o pełne odszkodowanie z OC

Pablito34 / 2013-05-21 20:34
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie rozbitego auta które mi zostało.
Uszkodzone auto wyceniono mi na kwotę nie całe 2000zł,czy mogę sprzedać już to autko by mieć jakiekolwiek pieniądze ,czy też muszę je trzymać do finału całej tej sprawy ?

Re: Walcz o pełne odszkodowanie z OC

Pablito34 / 2013-05-21 20:25
Witam.
Trzy tygodnie temu miałem wypadek samochodowy.
Jechałem drogą z pierwszeństwem nagle z prawej strony z bocznej drogi dojazdowej do posesji, wyjechała kierująca samochodem i zjechała mi drogę.Doszło do zderzenia pojazdów w wyniku czego oboje zostaliśmy zabrani do szpitala.W moim przypadku stwierdzono powierzchowne uszkodzenie kręgosłupa i nakazano noszenie kołnierza przez okres dwóch tygodni.Ale do rzeczy .Policja stwierdziła winę tej pani a ona się przyznała .Po oględzinach auta stwierdzono w moim przypadku szkodę całkowitą i przyznano mi odszkodowanie w wysokości prawie 9000zł.Niestety tydzień po otrzymaniu tej decyzji konsultant TU sprawcy stwierdził że wypłacą mi tylko połowę tej szkody ,gdyż sprawczyni skierowała sprawę do sądu że jechałem w obszarze zabudowanym 120km/h co jest kompletną bzdurą i resztę decyzji otrzymam po sprawie.Dziwi mnie czemu nie zostałem powiadomiony pisemnie o takiej sytuacji przez TU bądź sąd.Proszę o pomoc w tej sprawie.Obecnie przebywam na zwolnieniu lekarskim z przyczyn związanych z wypadkiem.
Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy