Forum

Komentarze użytkownika "Pal Azji"

Komentarze użytkownika: Pal Azji

Pal Azji / 2014-01-08 14:18
No w zasadzie pomysł naprawde przedni i chyba lepszy, przynajmniej tak mi się wydaje!!
Pal Azji / 2013-07-29 13:43
Sądzę ze już za nieðługo to Lumia zacznie być na pierwszym miejscu wśród smartfonów!!
Pal Azji / 2013-07-04 15:06
W zasadzie nie widże w niej nic nadzwyczajnego...

Ranking 2- i 3-letnich lokat terminowych

Pal Azji / 2013-06-28 14:56
Wydaje mi się że lokaty jednak to teraz jedna z lpeszych opcji zeby w coś zainwestować, być może lokata krótkoterminowa nie jest wysoko oprocentowana, ale na prykłąd lokaty długoterminowe już naprawdę się opłacają.... mamy różne możliwosći gdzie będziemy chcieli odkładac nasze pieniądze na lokatach . Ja mogę polecić., getin online, Idea Bank, Noble bank, SK bank , n i kolejnym to mBank, majją naprwdę fajne promocje na lokatach!!
Pal Azji / 2013-06-11 15:15
Jak dla mnie jest spoko, tylko cena naprawdę powala na kolana, przynajmniej mnie :)

Okres wypowiedzenia umowy

Pal Azji / 2013-06-07 13:52
Ja osobiście nie polecałbym zerwania umowy z T-mobile, przed czasem i dużym wyprzedzeniem. Sytuacja wygląda tak, że jeżeli na przykład podpisaliśmy umowę z operatorem sieci komórkowej przypuśćmy na dwa lata , oraz z telefonem w abonamencie i ,abonament ten wynosi około siedemdziesiąt złotych , to zapłacimy naprawde ogromną karę, za wczęsniejsze zerwanie umowy, w ten sposób zabezpieczają się przed takimi akcjami, lepiej przecieprieć i na przykład zerwać umowe trzy miesiące wczęsniej , wtedy kara będzie o wiele mniejsze. Czym więcej czasu nam zostało do zakończenia umowy tym więcej kasy zapłacimy.

urlop dla rodziców

Pal Azji / 2013-05-17 14:11
Rozumiem że taki urlop będzie w pełni płatny? Bo jeżeli nie to jaki będzie sens przechodzenia, na tak długi urlop!!

Re: podwójna emerytura

Pal Azji / 2013-05-15 14:05
Wydaje mi się ze można mieć tylko jedna emeryturę... a najlepiej do tego wybrać takei kraje skandynawskie... bo tam maja najlepsza ofertę dla osób pracujących!!
Pal Azji / 2013-04-29 15:51
Wydaje mi się ze każda teoria musi buć sprawdzana w praktyce!!

polacy to boty

Pal Azji / 2013-04-29 14:47
Czy ja wiem czy cena takich prorgamów jest wysoka, raczej nie... skoro na przykład cena AVAST-u to około 100 zł na rok... według mnie to naprawdę mała kwota...

Min Wzrostowski naciska?

Pal Azji / 2013-04-26 14:42
No przecież Radosław Sikorski już powiedziął dlacego benzyna , czy też olej napedowy nie będą tańsze... no bo to dla naszego dobra!! Przynajmniej mneijsze zanieczyszczenia będą , bo ludzi enie będą mieli pieniaðze na benzynę!!
Pal Azji / 2013-04-16 15:39
No ale przecież taki turniej już miał miejsce, i nawet Polacy zajęli w nim pierwsze miejsce, z tego co pamiętam to w ostatniej potyczce, wygrali z Niemcami :O

Re: Decyzja rządu ws. OFE na przełomie kwietnia i maja

Pal Azji / 2013-04-12 14:44
Wydaje mi się ze decyzje w sprawie OFE będą specjalnei odwlekali... rząd boi się cokolwiek ruszać w emeryturach , żeby ludzie jeszcze bardziej się nie wkurzyli!!

Re: Likwidacja NFZ. Arłukowicz zapowiedział rewolucję w służbie zdrowia

Pal Azji / 2013-03-22 14:47
Zobaczymy co z tego wyjdzie mam nadzieję ze w końcu nie będzie tak ze po raz kolejny stracimy mnóstwo pieniędzy i nic z teho nei wyjdzie...

e-faktura-kiedy można wystawić?

Pal Azji / 2013-03-22 14:18
Ostatnio instalując program do faktur, okazało się że jest tam opcja wystawiania e-faktur... kiedy można wsyatwiać taką fakturę? Czy ma ona taką samą moc prawną jak zwykła faktura na papierze?
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy