Forum

Komentarze użytkownika "PanJan"

Komentarze użytkownika: PanJan

Re: PETROLINV

PanJan / 2012-01-11 09:15
Zatem Silurian może zapomnieć o debiucie na londyńskim parkiecie przynajmniej dopóki sprawa nie ucichnie...
Żartobliwie powiem, że zaraz Prezes BLG pewnie stwierdzi, że zatrzymany Wiesław S. był głównym technologiem na Shyraku i jego zatrzymanie dodatkowo opóźni opróbowanie i wydobycie ropy co najmniej o kolejny rok:) Trzeba też zrobić kolejną emisję na zapłacenie kaucji za niego:)
To tyle tytułem żartu, a tak na poważnie, to same łupki nie mają raczej większego wpływu na kurs, bo jest on raczej oparty o nadzieje dotyczące złoża Shyrak. Tym samym wielkiego spadku na dziś nie należy się spodziewać...

Re: PETROLINV

PanJan / 2012-01-11 08:43
Jeżeli jednak okaże się, że informacje o "łupówkach" Rysia potwierdzą się, scenariusz może być zgoła inny...:)

Re: PETROLINV

PanJan / 2012-01-11 08:41
TKO to tylko gra na emocjach i ewentualne sondowanie rynku. Jeżeli będzie spadek, to moim zdaniem nie zejdziemy dzisiaj poniżej 2,42, jednakże obstawiam, że na dzisiejszej sesji zaobserwujemy raczej odbicie powyżej 2,7 zł.

Re: PETROLINV

PanJan / 2012-01-11 08:36
Zanim zaczniesz wyśmiewać się z innych, proponuję, żebyś sam przeanalizował swoje wpisy... Zgodzę się jednak, że niektórzy mogliby wykazać większą staranność w zakresie ortografii. Przecież wpisywany tekst jest na bieżąco podkreślany jeżeli pojawią się błędy - wykorzystajcie to!!!

Re: PETROLINV

PanJan / 2012-01-10 11:24
2,71

Re: PETROLINV

PanJan / 2012-01-10 09:30
Jestem w podobnej sytuacji jeżeli chodzi o ilość akcji, z tym że udało mi się wejść na poziomie 2,3 zł. Przy 3 zł sprzedałem połowę, a pozostałą część trzymam, bo jestem pewien, że po pozytywnym opróbowaniu kurs znacząco wzrośnie. Jeżeli możesz sobie pozwolić na chwilowe zamrożenie tej gotówki, to zdecydowanie warto czekać. Uważnie obserwuj jednak poczynania Głównego Akcjonariusza i Zarządu, pamiętając, że czasem jest w nich tzw. "drugie dno".

Re: PETROLINV

PanJan / 2012-01-10 08:55
Nie powiesz mi chyba, że kurs Petrola opiera się o jakąkolwiek analizę, więc jedyne co można tu robić to obstawiać jaki będzie kurs w oparciu o ruchy Rycha i jego ekipy. Jak nauczysz się tego to może coś zarobisz na Petrolu drogie dziecko:)

Re: PETROLINV

PanJan / 2012-01-10 08:41
Jaką wartość kursu obstawiacie na dzisiaj? Myślę, że do końca tygodnia nieuchronnie zmierzamy w kierunku 2,5, a na dziś obstawiam zejście do 2,65.

Re: PETROLINV

PanJan / 2012-01-09 16:01
Znowu na podpuchę pojawiają się na kupnie duże pakiety akcji, po czym szybciutko znikają przez wycofanie zlecenia... To typowa gra pod sztuczne podbicie kursu, często stosowana na TKO, więc zalecam wszystkim ostrożność i gotowość do ewentualnego działania...

Re: PETROLINV

PanJan / 2012-01-09 15:56
Niestety po Ryśkach można spodziewać się wszystkiego...Na dziś spodziewam się ostrego wysypu akcji pod koniec sesji...

Re: PETROLINV

PanJan / 2012-01-09 15:49
Widzę, że nikt nie próbował wyliczać tych kwestii...:)
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy