Forum

Komentarze użytkownika "Pao"

Komentarze użytkownika: Pao

Pao / 2008-02-24 12:30
Zamiast glupio zazdroscic pomysl o korzysciach dla tych biednych roboli. Obnizenie podatkow (tutaj bardzo duze) powoduje wzrost produkcji, spadek bezrobocia i wzrost plac. I co ty na to?
Pao / 2007-10-30 18:43
a zacznie sie od tego co genialny Pawlak narobi w gospodarce, taaa...
Pao / 2007-10-22 17:07
to zle myslales
Pao / 2007-06-14 13:51
PiS stara sie ostatnio lamac wszelkie prawa czlowieka. Pomyslowi. Ale historia niestety lubi sie powtarzac. Jak tak na to patrze to przypominaja mi sie Szewcy :/
Pao / 2007-06-14 13:49
jasne ze wracaja! (Ta cala lustracja ma tylko na celu odwrocenie uwagi.)

Re: Pracodawco szykuj się na całkowity zakaz palenia

Pao / 2007-06-12 20:02
skoro tak zabraniaja palic, to trzeba bylo od razu zakazac handlu papierosami.
Chore
Pao / 2007-06-09 11:55
No jest mi bardzo przykro, ze takie rzeczy sie dzieja, ale palenie przy zamknietych oknach to na pewno nie jest dobry pomysl. Niestety astma z papierosow jest tak rzadkim przypadkiem, ze nikt sie tym realnie nie bedzie przejmowal na codzien. Natomiast to juz niestety pan musi zwracac uwage ludziom, iz ma pan problem tego rodzaju. Jestem pewna ze wiekszosc zrozumie.
To samo tyczy sie panskich sasiadow - prosze porozmawiac z nimi, a nie z nami.
Pozdr
Pao / 2007-06-09 11:49
tu chyba nie chodzi tylko o zapach ale tez o skutki zdrowotne. Tyle sie nagadales a to takie proste :P
Pao / 2007-06-09 11:48
A nie? Czy zanim kelnerka zostala kelnerka nie wiedziala o tym? Moze to nie jest jej wybor?
Drogi panie MP. juz akurat pracownikami prosze sie tak nie zaslaniac (juz widze drugi raz ta wypowiedz). Jezeli powstana osobne pomieszczenia dla palaczy w pubach czy restauracjach - pracownicy i tak beda musieli tam wejsc, bo taka maja prace.
Kelnerki wdychaja dymka, mechanicy samochodowi spaliny z samochodow, i nimi sie jakos nikt nie przejmuje.
Ale jasne - zawsze znajdzie sie jakis argument, zeby zrealizowac jakikolwiek pomysl.

A co do samego pomyslu: Moja ulubiona kawiarnia we Wroclawiu ma 2 pomieszczenia, w jednym, na dole, mozna palic, a w drugim, u gory, nie. Sadze ze podzial na takie pomieszczenia wystarczy i dziala faktycznie z powodzeniem. I ja jestem zadowolona, bo nie przeszkadza mi kompletnie dym papierosowy, a sama tez moge sobie zapalic, i niepalacy tez, bo do gory faktycznie dymek nie dociera. (Tylko sie zastanawiam, co to znaczy "hermetycznie oddzielone pomieszczenia") Wiec ludzie nie panikujmy.
Byle tylko nie wprowadzic calkowitego zakazu palenia, bo to juz jest przegiecie w druga strone.

Re: ZUS nasyła komorników na emerytów

Pao / 2007-05-28 20:22
Było się wziac za ZUS nie za WSI :P

Najnowsze wpisy