Forum

Komentarze użytkownika "parowka"

Komentarze użytkownika: parowka

bill gates

parowka / 2014-02-14 10:53
jego firma, jego fundusz jego pozyczka i tp. to jest wlasnie nazwane kreatywna ksiegowoscia gdzie meidzy firmamy wymeiniane sa grube miliony pieneidzy piorac je przy tym i unikajac podatkow ;/

google barka

parowka / 2013-11-05 09:50
moim zdaniem nie jest to fajny pomyls na cos taiego z racji tego ze jest to bardzo niebezpieczne i latwo mozna cos takiego zatopic i zniszcyzc . mam nadzieje z nie bedize to zadnym obiektem atakow

karty zbliżeniowe do kontroli

parowka / 2013-06-28 13:28
Ostatnio podczas wizyty w Alior Banku pani namawiała mnie do założenia rachunku ROR, obiecując brak opłaty za prowadzenie konta i dobre oprocentowanie środków. I może bym się skusiła, ale dowiedziałam sie że bank wydaje karty zbliżeniowe, więc odrzuciłam ofertę z obawy o narażenie moich pieniędzy na utratę i wtedy pani z radosną miną obwieściła, że jeżeli stracę, to "tylko " do wysokości limitu, jeżeli się szybko zorientuję że kartę ktoś mi ukradł. No rzeczywiście ! Argument nie do odrzucenia ! Podziękowałam grzecznie i powiedziałam że dla mnie strata - to strata, nie ważne jakiej wysokości, a wklepanie PIN-u nie jest wielkim problemem. Mając kartę zbliżeniową trzeba by sobie wmontować opcję ciągłego sprawdzania czy jest jeszcze w naszym portfelu, bo jak wiadomo - licho nie śpi.

Wskaźnik Dobrobytu wzrósł w maju o 0,8 pkt.

parowka / 2013-05-21 11:15
wskaznik dobrobytu..... a ktos zmierzyl wskaznik wnerwienia na rzad i wskaznik agresji na rzadzacych?? to wydaje mi sie ze sieglo by okolo 80% badanych.... to jest wazny wyznacznik a nie jakis wyznacznik dobrobytu.. ze mozemy kupic jeden plasterk wiecej szynki

Czy opłaca się brać pożyczkę?

parowka / 2013-05-14 14:41
ciezko powiedziec czy mowisz o pozyczcce czy o kredycie bo jak na rozwoj firmy to raczej powienines nazwac kredyt i sa one dostepne spokojnie w polsce i nie wszystkie maja lichwiarskie odsetki

Grzegorz Schetyna na szefa PO?

parowka / 2013-05-10 14:30
az sie dziwie ze jeszcze chca przebudowywac i ratowac PO w moim odczuciu to juz po wszystkim jest z ta partai i nic jej nie uratuje. ludzie sie wnerwia i neibedzie co zbierac po nich. takie moje zdanie. przykro ale taka jest prawda

Wybory przewodniczącego Platformy. Schetyna zdecydował cztery lata temu

parowka / 2013-04-30 09:48
mam pewne wrazenie ze ludzie zaczynaja coraz bardziej oddalac sie z po i utozsamiac z nimi.... czyzby wyczuwali nieunikniona wojne ktora powstanie jak dalej tak beda rzadzic ?? ludzie wyjda na ulice i beda naprawde bardzo zdenerwowani... oni chyba bardzo tego chca ;/

"Lech Kaczyński był jednym z najwybitniszych Polaków ostatnich dekad"

parowka / 2013-04-11 12:22
a na jakiej podstaie ktos tak moze stwierdzic? czym takim szczegolnym zaslynal lech kaczynski dla panstwa? co takiego zrobil zeby tak o nim mowic? ja nie kojarze zeby cokolwiek zrobil niestety ;/

Student college'u poranił nożem 14 osób

parowka / 2013-04-10 10:05
takich zwyrodnialcow powinni odrazu pakowac do wiezien i do aresztow moze tam sie naucza normlanego zycia skoro przez te lata co zyli na wolnosci nie zdarzylu sie tego nauczyc ;/ paranoja co sie dzieje w swiecie

Re: kadra do brazyli?

parowka / 2013-03-29 12:16
a po co? a po to zeby zabrali kase z pzpn i przeznaczyli ja na inne dziedziny sportu w polsce, skoro pilka nie idzie to niech przekaza kase w skoki albo biegi badz w lekkoatletyke

Stolica Apostolska tonie w długach. Franciszek I poradzi sobie z nimi?

parowka / 2013-03-14 09:45
przykre ze stary papiez zostawil taki bajzel po sobie. Dlugo czasu minie i wiele nerwow nim wszystko wroci do normy i w miare bedzie moglo byc reprezentowane. Niestety wewnetrzne problemy stolicy apostolskiej to inna bajka

Afera z koniną. Z wołowiną mieszano także mięso z osłów

parowka / 2013-02-18 10:17
zastanawia mnie to czemu ktos mieszal z miesem konine i mieslo osla?? przeciez konina to bardzo szlachetne mieso! I bardzo drogie. Dziwne to wszystko, coraz wiecej pytan sie rodzi a coraz mniej odpowiedzi. DObrze ze w parowkach niema miesa wiec niema sie czego obawiac :)

Najnowsze wpisy