Forum

Komentarze użytkownika "paulina363"

Komentarze użytkownika: paulina363

Re: Od zera do milionera- 18 LAT!

paulina363 / 2016-01-25 10:15
No myslę, że jak każdy z nas by wiedział jak się dobrze ustawić w wieku 18 lat to wszyscy bylibyśmy milionerami....

Re: jak rozreklamowac firme?

paulina363 / 2016-01-12 12:51
Wszystko zależy od tego, jaki to rodzaj firmy, czy lokalna czy firma, którą lepiej reklamować w internecie? Nie ma pomysłów idealnych dla wszystkich, trzeba dopasować całą kampanie konkretnie do firmy.

Brak płatności w sklepie online

paulina363 / 2015-08-27 09:51
Cześć, podczas analizy kosztów w moim sklepie online (branża odzieżowa), zauważyłam, że aż 20% zamówień wysłanych za pobraniem nie zostaje odebranych. To spory problem, bo wiadomo, nikt nie zwróci mi za wysyłkę i zwrot, a dodatkowo towar leży zablokowany na poczcie przez 3 tygodnie. W efekcie średnio do każdego opłaconego zamówienia muszę dodać koszty 4,80 PLN, co przy marży rzędu 13-17 PLN na zamówieniu jest bardzo dużym kosztem.

Poważnie zastanawiam się czy w ogóle nie zrezygnować z płatności za pobraniem, ale boję się, że odstraszy to część klientów. Jak myślicie, warto wysyłać za pobraniem?

Re: jaki biznes oplaca sie w dzisiejszych czasach?

paulina363 / 2015-06-23 13:38
Zgadzam się. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest sklep internetowy z szybkimi płatnościami online. Klientów można mieć z całej Polski, więc i dochód jest większy.

Re: jak reklamować firmę?

paulina363 / 2015-06-03 10:17
Dobrze jest też pomyśleć o czymś wyróżniającym. Czy w ofercie kateringowej masz, np. dania bezglutenowe lub wegetarian? Czasami organizuję warsztaty lub szkolenia i wiem, że miejsce musi być blisko restauracji wegetariańskiej - uczestnicy tego oczekują. Podobnie jest teraz w przypadku firm, fajnie jest mieć wyróżniającą się ofertę.

Re: Jaka reklama najbardziej skuteczna?

paulina363 / 2015-05-28 14:51
Marketing internetowy - jak to mówią "nie ma cię w internecie - nie istniejesz"

Re: Czy opłaca się otworzyć własny biznes?

paulina363 / 2015-05-18 11:38
Dobrym pomysłem może być sklep internetowy. Najpierw zastanów się jaką działalność chciałbyś otworzyć, w jakiej branży i dopiero wtedy można ocenić, czy to się opłaca. Myślisz o lokalnej firmie, czy raczej działalności w internecie?

Re: Jaki sklep internetowy wybrać?

paulina363 / 2015-05-12 14:40
Na pewno warto skorzystać z oferty specjalistów. Jeśli wiesz już co sprzedawać, to wybierz kogoś, kto stworzy dla Ciebie dobrą stronę internetową sklepu. Później zajmij się marketingiem i pozycjonowaniem.

Re: ile kosztuje założenie sklepu internetowego

paulina363 / 2015-04-22 13:22
Opcja płatności mobilnych jest jak najbardziej opłacalna - można wyprzedzić tym konkurencję. Najlepiej skontaktuj się właśnie z operatorem płatności.

Najnowsze wpisy