Forum

Komentarze użytkownika "Pawelwo"

Komentarze użytkownika: Pawelwo

Pawelwo / 2008-04-24 13:42
Z tymi wyplatami zagranica nie jest tak super. Bezplatne wyplaty sa jedynie wtedy, kiedy wyplacasz EURO, na przyklad w innych walutach jak Funty czy Korony zaplacisz prowizje. To znaczy prowizja jest wliczona w kurs od razu wiec golym okiem jej nie widac. Ja w weekend bylem zagranica i rzeczywiscie kurs byl kilka %% wyzszy niz normalny. Ale przy malych wyplatach wydaje mi sie ze to male znaczenie.

Ja mam konto w mBanku od kilku lat i go sobie chwale.

Re: Polska telewizja na Wyspach

Pawelwo / 2008-02-01 14:24
a w Walii juz nie dziala???
Pawelwo / 2008-01-28 17:28
Sluchajcie, a to nie chodzi o to ze kazda grupa zawodowa domaga sie zmian strukturalnych??? Nauczyciele, pielegniarki, celnicy itd. Oni chca zmian ustaw, systemu itd. To nie jest wina PO, tylko teraz wszystko to na nich spadlo a jest wynikiem nic nie robienia poprzednich rzadow (nie tylko PiSu)...

Zastanowcie sie nad tym!
Pawelwo / 2007-10-31 15:12
Ojjjj taaaak, New Delhi jest okropne. Smierdzi, toalty brudne i wogole brak logiki. A Heathrow wcale nie jest takie zle. Regularnie latam z Heathrow i nigdy nie mialem zgubionego bagazu, czekalem na niego max .10 min. Opoznienia sa, nawet do 1h siedzenia w samolocie przed wylotem, ale to nie zawsze to wina lotniska. Czasem lini lotniczych lub osob/rzeczy trzecich. A Schipol rzeczywiscie robi wrazenie. Ale za to kilometrow trzeba sie narobic :) NIe ma to jak Okecie, wszystko na jednej kupie ;-)

Najnowsze wpisy