Forum

Komentarze użytkownika "pbieniek@poczta.onet.pl"

Re: Idea Bank -wasze opinie

pbieniek@poczta.onet.pl / 2018-10-12 12:35
Korzystam od 5 lat bez problemów. Na pierwszej wizycie chcieli mi wcisnąć jakieś inne produkty, ale poinformowałem, że interesuje mnie tylko lokata BFG i takową dostałem. Od tamtej pory odnawiam przez internet. Ale trzeba uważać, bo czasem promocyjne mają warunki, np. że środki muszą być nowe. To wymaga zrobienia przelewu gdzie indziej (a wtedy czasem pojawia się unikatowe oferty lokat, które pasują Ci lub nie) odczekania np. 1 miesiąca i przelewu zwrotnego. Trzeba dobrze czytać umowy. Kiedyś prowadziłem DG i korzystałem z mobilnych wpłatomatów, ale zwinąłem interes.
Proponuję uważać na negatywne opinie. Sporo ludzi nabyło obligacje korporacyjne Getbacku, a spółka ta ich nie wykupiła. Teraz winą obarczają za to bank, a prawda jest taka, że zgubiła ich chciwość. Ja też miałem ofertę tych papierów, ale interesowały mnie bezpieczne produkty z gwarancją BFG, więc nie skorzystałem. Inni najwyraźniej zaślepieni dwa razy większym oprocentowaniem kupili i teraz płaczą.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - pbieniek@poczta.onet.pl.]

Re: Idea Bank -wasze opinie

pbieniek@poczta.onet.pl / 2018-10-12 11:33
Bzdury. Współpracuję z bankiem od ponad 5 lat i nie mam żadnych problemów

Najnowsze wpisy