Forum

Komentarze użytkownika "pieczek_zzz"

Komentarze użytkownika: pieczek_zzz

pieczek_zzz / 2008-07-24 01:21
a skąd bierzesz dane o tych spółkach?czy masz może stronki z innych krajów np. tak jak u nas wchodzisz na money i możesz sobie przeanalizowac każdą ze spółek
pieczek_zzz / 2008-07-24 00:45
witaj max.na jakie wykresy patrzysz kupując ml6,GSCI Industrial Metals to adekwatne do niego?
pieczek_zzz / 2008-07-23 13:22
ja w sobotę wyjezdzam na wakacje.nie będzie mnie tylko tydzień ale przez te 5 dni na rynkach światowych może się dużo zdarzyc.mój portfel wygląda tak polskie akcyjne to 25%,ml4 mam 31%,bric to 18%,no i po 4,5% jpm1 i cs2.zobaczymy w piątek jaka będzie sytuacja.z waszą pomocą cosik się wymyśli
pieczek_zzz / 2008-07-16 21:33
dzięki wielkie jeśli masz jeszcze jakieś stronki to chętnie z nich skorzystam
jeśli masz jakieś książki o inwestowaniu to też bym proprosił w wersji elektronicznej
pieczek_zzz / 2008-07-15 17:22
a co max myślisz o wejściu w brica?
pieczek_zzz / 2008-07-09 12:28
ja dzisiaj wchodzę w polskie akcyjne z nowym kapitałem(krótkoterminowo) i robię to w mbanku bo w skandii mam portfel zablokowany przynajmniej do piątku :(

czy może kupic teraz ml4

pieczek_zzz / 2008-07-07 15:27
nikkei w trendzie spadkowym.średnie skierowane w dół.ale na wykresie full statistic sygnał kupna.co wy na to?coś podobnego jak w marcu.
pieczek_zzz / 2008-07-05 16:54
$BVSP no i znów coś więcej się wie.fajna ta stronka można się pobawic wykresami.dzięki jeszcze raz za wszelkie info
pieczek_zzz / 2008-07-05 16:51
dzięki za wspólczucie.spadki są wpisane w inwestycje tak jak i wzrosty.dobrze ze ml5 nie miałem za dużo.czy masz może książki w wersji elektronicznej.dla mnie zaczęły się wakacje(to znaczy weekendy wolne do pażdziernika) więc trzeba będzie się szybciutko dokształcic aby nie wchodzic na górce i wychodzi na dołku lecz na odwrót.
pozdrawiam i życzę udanego słonecznego weekendu
pieczek_zzz / 2008-07-05 16:37
nie czekaj wyłącznie na maxa bo jak coś może żle przeanalizowac i wtedy będziesz stratny i zły na niego podobnie było z prokuratorem który dawał na tym forum rekomendacje różnych poolskich spółek i tak mu się odwdzięczali że opuścił to forum.max jak będzie chciał to sam napisze co zrobi a ty rób jak uważasz to twoje pieniądze.a max faktycznie wie co robi i jak dobrze zarobic ale nie zawsze może byc na +.jak to napisał sam nobody perfect.
pozdrawiam
pieczek_zzz / 2008-07-03 21:28
no faktycznie wygląda to obiecująco.czy tak się stanie zobaczymy.jutro święto w stanach ciekawe czy po długim weekendzie ruszą w górę?
pieczek_zzz / 2008-07-01 19:33
dopiero teraz przeczytałem odpowiedz muszę to sprawdzic choc dzis chyba nie jestem wstanie gdyż zmęczenie daje o sobie znaki.dzięki za wszelkie info.boję się o tą ropę gdyż 30 i 40 lat temu miała taka sama sytuacja co spowodowało spadek towarów.a złoto niech pnie sie do góry i nasze inwestycje wraz z nim.

Re: SWAP SYSTEM - od 50 do 200% rocznie bez ryzyka

pieczek_zzz / 2008-06-30 22:27
na jednym i na drugim kupujesz tą samą parę?eur/usd a na drugim usd/eur?czy jak to wygląda.
pieczek_zzz / 2008-06-30 19:58
co sądzisz na ten temat?Commodity Futures Trading Commission nadzorująca rynki towarowe w piątek 26 czerwca 2008 wystosowała komunikat który jest definitywnie skierowany przeciwko spekulantom z rynków towarowych(głównie ropy).
iczy $XAU na tej stronce któą podałeś to spólki złota?
pieczek_zzz / 2008-06-28 17:46
dzsięki za info szkoda że ta stronka nie jest po polsku szybciej bym załapał co i jak.
a z jakich książek się dokształcałeś?

Najnowsze wpisy