Forum

Komentarze użytkownika "pieczek_zzz"

Komentarze użytkownika: pieczek_zzz

pieczek_zzz / 2008-06-28 02:42
a ja wczoraj złożyłem dyspozycję kupna narazie 15%(kupiłbym więcej ale się boję bo jakieś 2 tyg. temu kupiłem bo myślałem że złoto pójdzie do góry i co za tym idzie spółki również a tu lipa -7%) no i sch1 miałem 15% i jeszcze raz tyle dokupiłem.jestem ciekaw z jakiego programu korzystasz do analizy spółek.polskie akcje idzie szybko tu w money przejrzec i powrzucac rózne średnie kroczące jak i wskażniki.
pozdrawiem
pieczek_zzz / 2008-06-24 10:33
a co myślicie o ml2?sp500 jest w 5 fali spadkowej.może sie odbije
pieczek_zzz / 2008-06-23 00:23
bajeczka może byc
przespijmy się i zobaczymy co dziś nam to przyniesie
ja narazie wyszedłem z ml5 czekam
może nasza giełda w końcu pójdzie do góry to polskie fundy się zakupi coraz bliżej max dołka
pieczek_zzz / 2008-06-11 02:57
z polskich uciekaj bo wig 20 prawdopodobnie dobije do 2500.a surowcowe się opłaca po takiej przecenie
pieczek_zzz / 2008-06-08 23:20
dzięki za odpowiedz
a co do inwestycji to zamierzam trzymac teraz w ml5 po korekcie złota no i sch1 bo faktycznie ropa może iśc do góry
a co do naszej giełdy to na twoim miejscu bym wyszedł bo tam jak narazie na 80% będą spadki,wybicie formacji dołem jest przesądzone
pieczek_zzz / 2008-06-07 17:46
ciekawa metoda kupowania na dołku.tylko kwestia tego że fundusz może jeszcze bardziej poleciec w dół.jeśli chodzi o taki okres 4,5lat to każdy fundusz powinien byc na plusie tylko pytanie ile to będzie %.jeśli chodzi o polskie akcyjne to narazie nie warto mamy przecież besssse.ja osobiscie mam skandie i po pół roku podoba mi się coraz bardziej choc jestem 25% w plecy.ale na tym forum są tacy którzy zarabiają bo mają większą wiedzę ode mnie.wystarczy czytac i robic konwersje w odpowienim czasie.po korekcie złota w ten właśnie surowiec mam zamiar inwestowac.pozdrawiam
pieczek_zzz / 2008-06-07 16:55
skąd bierzesz info o bierzącym stanie fundu?
z góry dzięki

Re: PORANNA PROGNOZA (suplement do wczorajszego spokojnie)

pieczek_zzz / 2008-04-16 15:21
mam pytanie do chłopaków którzy mają skandię oraz innch którzy inwestują.
czy zaiwestować teraz w złoto czy jeszcze poczekać?to znaczy ml5 ma -11% miesięcznego zysku.więc się zastanawiam czy nie przerzucić tam części kapitału.
z góry dzięki za odpowiedź
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy