Forum

Komentarze użytkownika "pilot"

Komentarze użytkownika: pilot

pilot / 2006-08-27 17:52
Dlaczego w dalszym ciągu nie jest to panstwowa dializa. Co spowodowało że musi to być dializa prywatna. A może gdyby nie była to dializa prywatna to panstwowej by już nie było i byłbyś w lepszym świecie, czego Ci szczerze nie życze. Ciesz się tą prywatną i popatrz na to obiektywnie.
pilot / 2006-06-13 13:18
Dziwisz się jeżeli jego wartość to plany na przyszłość (których nie neguje,ale na razie to plany)
pilot / 2006-06-13 13:13
To też ma swój urok
pilot / 2006-06-07 23:22
Żadna pobudzająca wzrosty informacja nie ukazała się, miejmy nadzieje że nastąpi to w kolejnych dniach. Na zakończenie sesji dokonano dość znacznych zakupów co może napawać nadzieją na lepsze jutro.
Lubie ELEKTRIM gdyż jest to spółka ciesząca się dużym zainteresowaniem inwestorów o czym swiadczą obroty .
Pozdrawiam i zapraszam do zamiaszczania wypowiedzi sympatyków ELEKTRIMU.

Re: Giełda w środę, 7 czerwca. Przewidywania....

pilot / 2006-06-06 19:35
Polecam pod uwagę ELEKTRIM.

Re: ELEKTRIM

pilot / 2006-06-06 19:19
Sympatykom i posiadaczom akcji ELEKTRIMU proponuję większą aktywność w najbliższych dniach. Dzisiejsza informacja o zakazie zajmowania aktywów Elektrimu uchroniła spółkę przed spadkami , które nie ominęły wiekszości spółek giełdowych.
W środę lub w ciągu najbliższych dni będzie kolejna bardzo interesująca informacja która powinna przyspieszyć ruch tej spółki do góry.
Wam i sobie tego życze, pozdrawiam.

Re: Gra w dobieranego

pilot / 2006-06-06 18:32
Proponuje jutro niezależnie od sytuacji na giełdach światowych mieć na uwadze ELEKTRIM. W srodę lub do końca tygodnia powinna ukazać się bardzo ciekawa informacja , która uatrakcyji akcje spółki. Chyba że się przesłyszałem, ale nie sądzę.
Życzę efektywnego dnia.

Re: W co zainwestować 16 maja - wtorek

pilot / 2006-05-15 22:55
Mam na uwadze Lubawe i Lentex.
Występujące wachania kursu w ciągu dnia jak na razie stwarzają możliwości zarobku..
pilot / 2006-05-12 13:50
Również postrzegam tą spółkę jako gwaranta stabilnych wzrostów.
Z nieoficjalnych informacji wiem że mają to co w produkcji najważniejsze, to portfel zamówień przekraczający ich możliwości wytwórcze. Wprawdzie wartość akcji jest troche zawyżona jednak przy tak korzystnym układzie związanym z brakiem trudności w zbycie wytwarzanych produktów i dobrej polityce finansowej spółka ma przed sobą obiecującą przyszłość.

Re: Spółki, które przyniosą pewny długofalowy zysk

pilot / 2006-05-09 21:27
Uważam jak poprzednicy, że jedną z pewniejszych spółek giełdowych gwarantujących stabilność i pewność wzrostów na giełdzie będzie BIOTON (nie wykluczając również okresowych spadków ) .
Również GETIN uważam za dobrą , długoterminową inwestycję. Leszek Czarnecki który wprawdzie zrezygnował z prezesowania napewno nie zmniejszy swojego zaangażowania i będzie nadzorował dalszy rozwój przedsięwzięcia. Ostatnio podane wyniki są niezłe.
L Czarnecki ma już za sobą stworzenie prężnego przedsięwzięcia finansowego które przyniosło niezłe zyski.
pilot / 2006-04-23 16:39
Kurs akcji w poniedziałek będzie taki jak masz , to znaczy pomniejszony. Nie wykluczone , że w poniedziałek ( na to również liczę ) akcje w wyniku informacji podanych przez spółkę wzrosną ,ąle tylko od kwoty pomniejszonej.
Na koncie będziesz również miał zapisane Lubawa PP o wartości 0 zł.
Dopiero kiedy zostanie przez KPWiG zatwierdzony prospekt emisyjny to zostana na giełde dopuszczone prawa poboru , ale na to trzeba poczekać . wtedy można sprzedać , ale z tym bym się nie spieszył.
Po okresie notowań praw poboru musisz mieć zabezpieczone wolne środki na zakup akcji. Radze wtedy być w kontakcie z biurem maklerskim żeby tego momentu nie przegapić. Dalej nie będę udzielał rad bo ja również bawie się w to poraz pierwszy. Chce na własnym doświadczeniu przećwiczyć tą opcje.
W każdym bądz razie jak wykupisz akcje to one zmianiaja swój statut i są dalej notowane na giełdzie do momentu ich zejścia się z wartością akcji i wtedy wszystko jest notowane razem.
Życze powodzenia , mam nadzieje ,że to dobra spółka.

Co z Alchemią ?

pilot / 2006-03-25 14:15
Ja też miałem Alchemie( co ja już nie miałem ) i na tym nieżle straciłem . Wychodze z założenia że sentymenty to słabość i poszukałem innych spółek na których staram się odrobić straty( a jest tego pod dostatkiem w ostatnim czasie) , jednak stale przyglądam się Alchemi i liczę że w momęcie wzrostu (który napewno nastąpi) odbiore swoje co straciłem, czego i Tobie życzę.
pilot / 2006-03-25 14:07
Ja troche zarobiłem na spółkach:
Budopol
centralgd
wilbo
elektrim
lubawa
licze na dalsze wpływy z obrotu na tych spółkach. Tam gdzie przedział mi się zawęża to kupuje więcej i wychodze na swoje. Ważne żeby na tej grze (inni nazywają to spekulacją) wyjść na swoje .
Proponuje żebyśmy się na tym forum wspomagali informacjami dotyczącymi takich posunięć które mogły by się zakończyc niepowodzeniem.
Natłok informacji jest tak duży ,że w tym wszystkim można się pogubuić i pominąć coś istotnego.
Życze powodzenia.

Re: DRAGON - ANALIZA?

pilot / 2006-03-25 13:53
Całe szczęście że są wahania w pewnym przedziale, ostatnio zarobiłem na;
CENTRALGD w przedziale 5,90 - 6,05
WILBO 2,90 -3,00
ELEKTRIM 8,00 - 8, 25
BUDOPOL (ponoć spekulacyjna, ale ja również spekuluje ) 4,30 - 4,38
i mam nadzieje że dalej tak będzie bo na tym opartya jest moja obecność na giełdzie.
Życze tego wszystkim ale licze na informacje takie jak Twoja które pomogą mi zabezpieczyć się przed WTOPĄ, która nigdy nie powinna z mentalności gracza giełdowego być wykluczona.
pilot / 2006-03-25 13:22
Ja bym tak pesymistycznie tego nie przyjmował. Był Rozłucki będzie inny , giełda będzie funkcjonowała bez względu na zachodzące zmiany. Ważna jest kondycja polskich firm i ich czytelność przez rynki które chcą inwestować u nas.
Pozdrawiam i życze dużych obrotów w nadchodzącym tygodniu co będzie dowodem że nic się nie zmieniło na niekorzyść.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy