Forum

Komentarze użytkownika "pinok"

Komentarze użytkownika: pinok

ForumSukcesu.pl

pinok / 2011-04-20 01:30
Intencją twórców www.ForumSukcesu.pl jest dzielenie się wiedzą, inspiracjami oraz stwarzanie unikalnych szans dla naszych Klientów, Współpracowników i Przyjaciół, aby wspólnie budować
źródła dodatkowego dochodu, a nawet zdobywać wolność finansową. Zapraszam na BEZPŁATNĄ wideokonferencję. W trakcie spotkania prezentację będzie miała firma branży marketingu
online, która wchodzi na rynek polski i poszukuje właśnie partnerów. Może ta część prezentacji także Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych bardzo zainteresuje? Możesz również
wypracować dochód pasywny!!! Nie musisz zakładać działalności gospodarczej!!!
Pozdrawiam i do zobaczenia
Andrzej

ForumSukcesu.pl

pinok / 2011-04-20 01:13
Intencją twórców www.ForumSukcesu.pl jest dzielenie się wiedzą, inspiracjami oraz stwarzanie unikalnych szans dla naszych Klientów, Współpracowników i Przyjaciół, aby wspólnie budować źródła dodatkowego dochodu, a nawet zdobywać wolność finansową. Zapraszam na BEZPŁATNĄ wideokonferencję. W trakcie spotkania prezentację będzie miała firma branży marketingu online, która wchodzi na rynek polski i poszukuje właśnie partnerów. Może ta część prezentacji także Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych bardzo zainteresuje? Możesz również wypracować dochód pasywny!!! Nie musisz zakładać działalności gospodarczej!!!
Pozdrawiam i do zobaczenia
Andrzej
pinok / 2008-08-25 20:04
jak uważasz, czy niezależnie co pokazuje AT, sytuacja w USA bankructwa banku oraz odpisy innych wpłyną na wychodzenie z akcji banków oraz doprowadzenie do ich niedowartościowania i do przejścia w bardziej bezpieczne zyski lub siedzenia na kasie oraz sytuacja i stanowisko rosji w sprawie gruzji doprowadzi nas w najbliżliższych dniach do zjazdu 3-5% na koniec tygodnia? po dzisiejszej sesji mam wrażenie działania niektórych na kreowanie AT na mylne sygnały, zwróć uwagę na sygnały z czwartku i piątku
pinok / 2008-08-25 19:14
Drodzy forumowicze, jest wśród nas "przesympatyczny" Pan który poza krytyką i ubliżaniem nic sensownego nie pisze, to że krytykuje nowych i starszych graczy świadczy tylko o tym iż robimy dobrą robotę a on sam błądząc w swojej "elokwentnej inteligencji" zazdrości nam i naszym możliwościom, Chciałbym zobaczyć drogi Kenobi twoje wyniki z twojej teori!!! Jesteśmy tu po to aby się uczyć, wspierać i wymieniać doświadczeniem, a nie ubliżaniem i wytykaniem czy wpajaniem swojej racji, niejedna osoba już ci o tym pisała więc powiem ci wprost " jak nie podoba ci się forma tu panująca i nie zamierzasz zminić swojego podejścia i nastawienia do wypowiadających się to zbieraj zabawki i znikaj do swojej piaskownicy" - ponieważ wczorajszy post został prawdopodobnie skasowany prosze resztę aby pogratulowały postawy Morfiemu za trud i pracę jaką nam wszystkim daje
pinok / 2008-08-25 00:33
Drodzy koledzy, Morfi i Kenobi, czytam co piszecie dość długi czas i ...Morfeusz doceń gościa, należy mu się za to że osiągnął tyle i AŻ TYLE, długa droga przed nim jeszcze i nie poniżaj i zniżaj się do jego poziomu, nie warto a ty drogi kolego Kenobi zechcij pomyśleć i zrób tak jak nieliczni przejżyj te setki stron na forum a znajdziesz odpowiedzi na temat ktory piszesz, fakty masz praktycznie co chwile, to jest forum dla wszystkich i do wspólnej wypowiedzi i wymiany zdań a nie do pyskówki i rywalizacji kto jest mądrzejszy i jest lepszy, służy wymianie zdań i i doświadczenia, co do treści to masz lekturę do czytania o której piszący wiedzą jeżli jej nie czytałeś to oczywiste jest że nie rozumiesz co pisze np morfi czy hs2 czy wielu innych, mam nadzieję że zastanowicie się nad kolejnymi niczemu nie mającymi znaczenia wypowiedziami, zachowajcie poziom
pozdrawiam

Re: Biedni wydają najwięcej na loterie

pinok / 2008-07-25 15:37
i konta nie pomogą, z hazardu ciężko wyleczyć, jedynie izolacja, a ta jest mało realna ..
pinok / 2008-07-22 20:11
gość pomylił chyba portal z radiem mary...

Re: Pozwólcie nam tanio tankować!

pinok / 2008-06-10 00:56
popieram
pinok / 2007-08-05 13:47
na stronce www.ipe.com.pl masz sporo ciekawych pozycji, sam osobiście przeczytałem serię "bogatego ojca" 5 książek i polecam naprawdę każdemu, są napisane tak prostym językiem że nawet chyba za prostym dla większości
pinok / 2007-08-05 13:04
Agnieszka Radwańska 6-1 6-1 brawo
pinok / 2007-08-05 12:47
będzie się dziś działo, robert powinien być w pierwszej piątce, tor nie tyle że kręty ale śliski i tylko patrzeć jak będzie bum
pinok / 2007-08-05 12:31
brawa dla nasze Agnieszki 1:0 w setach
pinok / 2007-08-05 12:28
o 14 tak jest w ofercie http://www.formula1.com/ pozdrawiam
pinok / 2007-08-05 11:33
dokładnie tak jak kiedyś trzymam i trzymam i po jednej spółce mi papier został który wszystko przyjął i w regale leży, a teraz też trzymam (krew się polała) trudno takie życie inwestora, nadmienię do wypowiedzi poniżej odnośnie wyników fundów : który się wyprzedał miał słabsze wyniki dla pocieszenia wszystkich trzymajcie i nie sprzedawajcie jak nie musicie, ja wytrzymałem całą zeszłoroczną korektę i palcem nie ruszyłem, jestem dobrze na +, Pamiętajcie AT i AF to teria która nam pomaga, ale jest coś takiego jak inteligencja emocjonalna którym czasem jej brakuje, najpierw się zastanawiajcie a potem działajcie, życże wszystkim spokoju i opanowania oraz zielonego przyszłego tygodnia
pinok / 2007-08-02 17:50
raczej obronią i zakończą na zielono
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy