Forum

Komentarze użytkownika "pio_chrost"

Komentarze użytkownika: pio_chrost

pio_chrost / 2011-01-28 09:09
witam mam pytanko czy kiedykolwiek pobieraczek wysłał pisemny list do domu, i czy kiedykolwiek kogoś odwiedziła w tej sprawie firma windykacyjna?, bo przez moją głupotę dałem prawdziwy adres, tylko jedno mnie zastanawia: pobierak wysłał mi maila że wyśle mi pozew sądowy na mój Adres tylko jest jedno ale. podczas rejestracji musiałem niedopisać jednej cyferki do poczty mojej miejscowości, min, 20-50... (MIEJSCOWOŚĆ) jak również nazwa mojej wioski jest można powiedzieć nie do końca napisana gdyz posiada dwa słowa, a ja napisałem, min tak. U...y W. CZY WEZWANIE POD TAKI ADRES DOTRZE?, myśle że NIE!!!!!!! POWIEM SZCZERZE ŻE JA ICH SIĘ NIE BOJĘ !!!!!!!!! I CHCĘ USUNĄĆ MOJĄ POCZTĘ BO MAM DOŚĆ PRZYCHODZĄCYCH OD NICH WIADOMOŚCI,!!!!!!! A JEŻELI CHODZI O NR IP. to przecież mogłem rejestrować sie np. w kafejce internetowej, i co wezwą właściciela tegoż komputera w którym taki pajac jak ja, się logował? no i oczywiście jak oni udowodnią czy to ja rzeczywiście siedziałem przy moim komputerze, mógł to zrobić jakiś jajcarz który chce mi mi zrobić po złości. jest jeszcze jedna, kwestia dlaczego ta firma, nie wyśle mi blankietu, na moj, adres domowy , ja chcę WIEDZIEĆ Z KIM mam do czynienia, chcę mieć również fakturę vat, niczego nie ma!!!!! narka zarejestruję się na money, jeszcze raz z moim nowym mailem, (tylko proszę odpowiedzieć mi na pierwsze pytanko, czy ktoś został jakieś powiadomienie na adres domowy?) czekam szybkiej odp.dzieki

Re: POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

pio_chrost / 2011-01-16 20:29
to po co w ogóle organizować jakiś zbiorowy proces sądowy, po przeczytaniu już nie jednego fora, dochodzę do wniosku że, to jest bez sensu, skoro oni czyli pobierak nigdy nikogo nie pozwał do sądu, a niektórzy z tym problemem tkwią już dość długo, nawet 2 lata. i mają to gdzieś, myślę że to jest tylko kwestia czasu, myślę że w przyszłości zajmie się tym nie jedna organizacja, być może nawet rzecznik praw dziecka, przecież przez nich płakało nie jedno dziecko,

Re: POBIERACZEK.PL - ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU=PODPISANIE UMOWY?

pio_chrost / 2011-01-15 16:15
mam pytanie czy k pobieraczek.pl pozwał kogoś do sądu, i czy w ogóle, kiedykolwiek ktoś kogoś ścigał,

Najnowsze wpisy