Forum

Komentarze użytkownika "Plumbum"

Komentarze użytkownika: Plumbum

Re: konto oszczędnościowe - pytanie

Plumbum / 2008-06-04 22:56
Dane te są ciągle aktualizowane i oprocentowanie zmienia się dość często.

Ja uważam, że każdy powinien sugerować się nie tylko oprocentowaniem, ale i tym czego oczekuje od danego banku (waloru).

Dla jednych to są dodatkowe opcje, dla innych możliwości manipulacyjne na koncie. Jeszcze inni patrzą na markę, pozycję banku, a inni na bezpieczeństwo!

Decyzja jaką podejmiemy na pewno będzie przeanalizowana i powinna być naszą decyzją !!!

Re: Pytanie o przelew mBank

Plumbum / 2008-06-04 22:48
dokładnie, kwota przelewu musi być oddzielona przecinkiem. Jak masz klawiature numeryczną, to jest to domyślne. Przykład: 125,55 zł.

Po wpisaniu wszystkich danych, akceptujesz - sprawdzasz i potwierdzasz kodem (jednorazowym, sms).

Pozdrawiam!

Re: Konto w banku NORDEA - odradzam

Plumbum / 2008-04-27 20:40
1. Jestem klientem tego banku, co do przelewow, to przetrzymyane sa ale glownie, te weekendowe.
2. Logowanie jest ok, do tego jedni z pierwszych wprowadzili podpis elektroniczny.
3. Co do braku szacunku to musze stwierdzic, ze sie nie zgadzam. Zawsze jestem milo traktowany i wszystkie sprawy w miare szybko i nalezycie zalatwione. (reklamacje, itp.).
4. To nie jest biuro maklerskie i nie bawilbym sie tu w obracanie gotowka.
5. Wady: opoznienie 1-dno dniowe w inf. sms o transakcjach, malo danych zbytnio nic nie mowiacych.

Re: Mbank czy BZWBK ?

Plumbum / 2008-04-27 20:28
Kazdy bank ma swoje wady i zalety. Zauwazcie, ze BZ WBK jest pionierem w promowaniu zabezpieczen (3D Secure). Duzo bankow ma podpisane bezprowizyjne wyplaty z tym bankiem. Robi karty, np. dla banku Nordea.

Poza tym jak ktos bawi sie w allegro, to maja karte lojalnosciowa i dodaja sie pkt. do PayBack.

Zasada jest taka - najlepiej miec dwa banki, bo nigdy nie wiadomo, ktory w jakiej sytuacji bedzie potrzebny.

Re: Konta w mbank

Plumbum / 2008-04-27 20:20
Konto eKonto jest podstawowym rachunkiem, nie jest w ogole oprocentowane.
Konto eMax Plus - jest to konto oszczednosciowe wysoko oprocentowane. Odsetki liczone sa co miesiac. Wplacasz kiedy chcesz i ile chcesz, wyplaty - 1-wsza gratis, kolejne po 10zl prowizji (standard, jak w innych).

Prowadzenie rachunkow bezplatne, przelewy bezplatne, karta do konta bezplatnie.

Sam posiadam tu jeden z rachunkow, polecam, jestem b. zadowolony.

Wady: malo wplatomatow, brak placowki w ktorej mozemy zalatwic jakies formalnosci.
Plumbum / 2006-08-09 13:28
Od dnia 2006-08-02 zawartość portfela jest prawdziwa. Nie ma już wykonywanych żadnych testów. Te dane są faktyczne.

Admin

Komentarz do portfela "Plumbum"

Plumbum / 2006-07-21 17:53
Dane tu zawarte są prawdziwe - za wyjątkiem akcji, które są jak na razie w fazie testów. Napisze, kiedy będą to w pełni prawdziwe dane.

Życzę miłego przeglądania!

Najnowsze wpisy