Forum

Komentarze użytkownika "Polak pracownik"

Polak pracownik / 2013-12-13 15:04
Ja jestem ciekaw kiedy Microsoft wycofa się ze wspeiranai Windows 7...
Polak pracownik / 2013-08-12 14:26
No i kto powiedział ze gracze są bezużyteczni!!

wypowiedzenie umowy ubezpieczenia na życie.

Polak pracownik / 2013-06-10 12:44
W każdej chwili możesz wypowiedzieć umowę na życie. Musisz tylko przeczytać co masz dokładnie napisane w umowie , w razie wypowiedzenia umowy na życie. Musisz napisać odpowidnie podanie o zerwanie umowy i wtedy następuje wykupienie częście polisy, czyli firma ubezpieczeniowa zwraca Ci część pieniędzy!! Moim zdaniem naprawdę ważne zeby przed chęcia rozwiązanai umowy dobrze się zastanowić...
Polak pracownik / 2013-05-22 15:56
Cholera , jak ja nienaiwdziłem tego małego trolla który cały czas stukał w ekran!! Zawswiałem co ludzi pociąga w takiej postaci... nadal nie mam pojęcia...

Odwołanie prezydent Warszawy? Będzie wniosek o referendum

Polak pracownik / 2013-05-22 14:29
W końcu Pani Gronkiewicz-Waltz się doczekała!! Szkoda tylko że tak długo urzędowała w Warszawie!!

Czy opłaca się brać pożyczkę?

Polak pracownik / 2013-05-14 14:29
Czy waszym zdaniem opłaca się brac pożyczkę w naszym kraju? Czy czasem nie jest tak ze prędzej zjedzą nas odsetki? Boję się wziąc pożyczkę na rozwiniecie firmy...

Re: Jak unieważnić ślub?

Polak pracownik / 2013-04-19 15:12
Otóż , to!! rozumeim że mowa tutaj o tylko i wyłącznei ślubie cywilnym? Trzeba wystpić o rozwód jak najszybciej... wtedy przynajmniej będzie miała Pani święty spokój...

Re: Tusk: Polska najlepiej wydaje europejskie pieniądze

Polak pracownik / 2013-02-06 15:22
Zamaist samokrytyki, samochwalenie, tak włąśnie wygląda nasz rząd żyje we włąsnym świecie

Re: Tusk: Polska nie straci funduszy unijnych na drogi

Polak pracownik / 2013-02-01 15:41
Iel to już obietnic słyszeliśmy z ust Pana Premiera Donalda Tuska... niezliczone krocie... zieloan wyspa, niższe podtaki, zniesienei abonamentu, mniej urzędasów... i co?! I nic!! Temu człowiekowi po prostu nie da sie już wierzyć , zastanawiam się gdzie honor tego człowieka.

Re: Tusk jest wytworem tej afery

Polak pracownik / 2012-12-28 14:41
Odpowiedzią na potrzeby polityczne Polaków....jak to patetycznie brzmi!! Powiedz mi tak szczerze skąd takie hasło usłyszałeś?

Re: Kary za drobne kradzieże będą realne i szybkie - twierdzi Gowin

Polak pracownik / 2012-12-07 14:46
Z całym szacunkiem , ale dla mnie to kolejna bujda na resorach... coś takiego w naszym kraju jest nie możliwe , dopóki ludzi traktuje się jak bandytów, a bandytów jak ludzi...

Gdzie założyć konto firmowe?

Polak pracownik / 2012-12-04 13:41
Zastanawiam się , gdzie najlepiej otworzyć konto firmowe własnej firmy? Jaki bank Wy wybraliście i czy możecie go polecić? Czy w razie jeżeli będą miał jakieś zastrzeżenia do banku, mogę przenieść konto do innego , bez żadnych konsekwencji?

Re: Protest przeciw GMO. Co na to prezydent?

Polak pracownik / 2012-11-26 13:22
Całe szczęście ze do akcji włączyli się również Celebryci....przynajmniej cała akcja ma większa siłę przebicia... mam nadzijeę zę tym razem Bronisław Komorowski nie zawiedzie i nie podpisze umowy!!

Kiedy mogę odmówić przyjęcia mandatu?

Polak pracownik / 2012-09-06 13:56
Na razie jeszcze nie dostałem żadnego mandatu. Ale nie wiadomo co się stanie w bliskiej przyszłości. Kiedy mogę odmówić przyjęcia mandatu? Czy zawsze należy przyjąć ?

Pożyczka przez internet - na co uważać?

Polak pracownik / 2012-08-10 13:24
Wiele banków , czy też parabanków proponują nam pożyczki przez internet... powiedzcie mi proszę na ile wiążące są takie umowy zawierane przez internet i na co należy przede wszystkim zwracać uwagę przy wzięciu takiego kredytu?
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy