Forum

Komentarze użytkownika "położna Jadzia"

Losowanie do OFE

położna Jadzia / 2013-01-25 13:24
wydaje mi się, ale nie ejstem pewna, po prostu gdzieś mi się obiło o uszy, że losowanie to już było, kilka dni temu jakoś

Re: Sprawa biskupa Piotra J. Nie będzie dobrowolnego poddania się karze

położna Jadzia / 2012-12-28 09:30
no i bardzo dobrze, gdyby każdego kto jeżdzi po pijaku traktowali ulgowo i pozwalali na karanie się samemu to nic dobrego by z tego nie wyszło

Re: czy osoba chora na padaczke moze miec prawo jazdy i kierowac autem

położna Jadzia / 2012-12-06 11:20
ale przecież zawsze jest jakieś ryzyko, ze atak się pojawi, nie mam racji? a jak się pojawi za kółkiem, to nie tylko osoba chora może na tym ucierpieć, ale i inni uczestnicy ruchu

ruch w nieruchomościach

położna Jadzia / 2012-11-20 10:26
Jak oceniacie ruch na rynku nieruchomości ostatnimi czasy? bo ja nie wiem, czy po prostu ja coś się źle zrobiłam, w sensie nie wystawiłam atrakcyjnego ogłoszenia np i dlatego nie ma chętnych an kupno, czy jest jakiś pzrestój?

koszty rozwodu

położna Jadzia / 2012-10-25 09:19
Czy ktoś orientuje się może jakie są koszty sprawy rozwodowej? I czy to się płaci tak jakby od sprawy czy każdy ze współmałżonków ponosi koszty i czy jest zalezność między kosztami a tym, kto o rozwód wnosi?

rozwiązanie umowy najmu

położna Jadzia / 2012-10-23 09:45
Wynajmuję mieszkanie studentom i nie robią problemów niby, ale pomyślałam sobie że jednak wolałabym bardziej stabilną formę, tzn wynajęcie jakiejś rodzinie np. Z tym, że ze studentami mam umowę na okres roku a o wypoiwedzeniu nie ma mowy niby, co w takiej sytuacji?

alternatywa dla emerytury

położna Jadzia / 2012-10-03 09:49
Drodzy Państwo czy znają Państwo jakąś realną alternatywę dla emerytur? obliczyłam sobie że nie mam co liczyć na jakieś kokosy i muszę pomyśleć nad jakimś innym rozwiązaniem, zeby w ogóle udało mi się pzreżyć

pogrzeb Walentynowicz

położna Jadzia / 2012-09-28 11:17
nie przeprowadzali ekshumacji wszytskich, dwa ciała podobno były pomyslone tylko, ale nie mówi się w sumie w ogóle o tym drugim nazwisku

zmiana nazwiska procedura

położna Jadzia / 2012-09-12 14:26
jedyne co chyba, to wymiana dowodu na nowy, bo w urzedzie stanu cywilnego sprawa jest załatwiona, po ksiadz powinien chyba protokół ze ślubu dosłać

handel podróbkami konsekwencje

położna Jadzia / 2012-09-11 10:17
Mam problem z synem, skusiły go łatwe pieniądze i handluje jakimiś podróbkami znanych marek a zgarnia pieniadze jak za oryginały. Tłumaczę mu, ale nic do niego nie dociera. Czy jeśli ktoś go na tym przyłapie, to jakie wtedy konsekwencje może mieć?

jak podwyższyć swoją emeryturę

położna Jadzia / 2012-09-05 09:45
Jak mogę podwyższyć swoją emeryturę? wszysto zanosi się na to, że jak przez najbliższe 10 lat nic się nie zmienic, to będę dostawała tę najniższą emaryturę z możliwych, nie mam wyjścia, muszę ją jakoś podwyższyć, ale jak najlepiej?

ceny wynajmu

położna Jadzia / 2012-08-29 10:09
Orientujecie się może państwo jakie są ceny wynajmu mieszkań dwupokojowych w dużym miescie? Chodzi mi o Kraków zwłaszcza, córka wybiera się tam na studia, nie dostała akademika i chyba nie mamy wyjścia jak wynająć coś

przechowywanie dokumentów pracowniczych

położna Jadzia / 2012-08-24 11:34
teraz też chyba 50 lat musi być taka dokumentacja przechowywana, od momentu ustania stosunku pracy pracownika rzecz jasna

zona wlasciciela amber gold zalozyla spolke

położna Jadzia / 2012-08-10 12:32
a kto siedzie w zarządzie? zgadnijcie? nei kto inny jak szanowny maż szanownej małżonki skazany na 6 wyroków w zawieszeniu

stresująca praca a pomostówka

położna Jadzia / 2012-07-27 08:59
Jestem położną od ponad 20 lat, czy mogę pzrejść na emeryturę pomostową? słyszałam, ze jeśli wykażę się, że moja praca jest stresująca to jest taka możliwość. Czy orientujecie się może, gdzie to mam zgłosić?

Najnowsze wpisy