Forum

Komentarze użytkownika "Pomadka"

Komentarze użytkownika: Pomadka

3 do 1 dla Grecji

Pomadka / 2012-06-08 14:37
Szczerze... ja sie obawiam ze nasz kadra nie wygra żadnego meczu... być może wtedy w końcu coś się zmieni w naszej piłce nożnej...

Re: Charytatywny mecz polskich i włoskich polityków. Donald Tusk przy piłce

Pomadka / 2012-05-29 14:30
W polityce mu nie idzie to się zajmuje piłką nożną!!

Nowe zasady wystawiania faktur

Pomadka / 2012-05-29 12:45
Ministerstwo Finansów planuje od pierwszego stycznia 2013 roku uchylić art. 106 ustawy i wprowadzenie nowych. Zmiany będą miały związek z dostosowaniem sie do dyrektywy unijnej. Jakie będą teraz nowe zasady wystawiania faktur?

Sprzedaż mieszkania-wynająć pośrednika?

Pomadka / 2012-05-25 13:08
Muszę sprzedać jak najszybciej mieszkanie, za miesiąc wyjeżdżam za granicę, dostałam tam naprawdę dobrą ofertę pracy i prawdopodobnie zostanę tam na dłużej, nie będę miała czasu zajmować się sprawami z tym mieszkaniem , więc dlatego właśnie postanowiłam je sprzedać! Czy waszym zdaniem opłaca się oddać sprawę sprzedaży mieszkania pośrednikowi?

Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe.

Pomadka / 2012-03-13 13:39
Przez ostatni tydzień zdarzyło mi się że musiałam zostać parę godzin po pracy, żeby wyrobić z terminem zamówienia, rzecz jasna ie tylko ja zostawałam w pracy. Jest to moja pierwsza praca i do końca nie orientuje się jak naliczane są wynagrodzenia za godziny nadliczbowe. Bardzo proszę o pomoc!!

Re: Renta po zmarłym ojcu

Pomadka / 2012-01-31 15:00
A co jeśli na przykład dziecko zacznie studia i przerwie je na przykład na pierwszym , bądź drugim roku... czy będzie musiało płacić jakąś karę?

Renta po zmarłym ojcu

Pomadka / 2012-01-31 12:59
Nie dawno zmarł mąż moje siostry. Pozostawił po sobie dwójkę dzieci . jedno dziecko ma 8 , a drugie 12... czy przysługuje im renta po zmarłym tacie , w jakiej wysokości jest taka renta i do którego wieku im przysługuje?

Re: Kaczyński broni Orbana. "Przywraca demokrację i porządek"

Pomadka / 2012-01-18 15:08
Niestety w Polsce nie widzę innego modelu władzy , jak rządy człowieka który weźmie wszystko w garść...teraz mamy rządy byłych partyjniaków, rezultaty są widoczne w życiu codziennym. Emeryci nie mający pieniędzy na jedzenie , bo wszytsko wydali na opłaty, lekarstwa etc. Czy można nazwać taki kraj w którym pozwala się na to by starsi ludzie nie mogli godnie żyć, państwem socjalnym , demokratyczym?

Kupowanie prezentu w sieci

Pomadka / 2011-12-20 13:42
Czy macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe z prezentami, na których się nie zawiedliście, ani nie zostaliście oszukani? Jak w ogóle uważać podczas kupowania przez internet?

Podwyżki w ogrzewaniu.

Pomadka / 2011-11-04 13:06
Wszystko zapowiada że w tym koszta za ogrzewania pójdą w górę. Wszystko za sprawą podwyżek cen węgla...Czy w tym kraju wszystko musi drożeć?!

Platini chwali Polskę za przygotowania do Euro 2012

Pomadka / 2011-10-12 14:23
Ciekaw jestem ile mu posmarowali...

Katastrofa myśliwca MiG-31 w Rosji. Piloci zginęli

Pomadka / 2011-09-06 13:03
Bo technologia jest odkapiona od amerykanów

Kolejne strajki w Grecji

Pomadka / 2011-09-02 12:33
Tym razem w Atenach strajkuje metro i kolej. Strajki są odpowiedzią na rygorystyczny program oszczędnościowy.

Re: Musimy być gotowi na upadającą, światową gospodarkę

Pomadka / 2011-08-29 14:39
Bo być może nie ma dobrych ekonomistów?

Re: PKN Orlen obniżył ceny na stacjach do poziomu z marca

Pomadka / 2011-08-24 13:59
Jakaś pociecha jest w tym wszytskim...

Najnowsze wpisy