Forum

Komentarze użytkownika "Pomadka"

Komentarze użytkownika: Pomadka

Pomadka / 2014-02-19 13:41
Na NFZ i tak nie można liczyć!
Pomadka / 2013-11-22 14:42
Świetny prorgamik naprawde polecam!

Re: Bernanke skończy z drukiem dolarów. Będzie panika na rynkach?

Pomadka / 2013-05-23 13:29
Nie sądzę żeby to jakoś bardzo wpłyneło na sytuacje dolara na rynku... choć mogę sie mylić, ja osobisćie mam nadziję że trochę pójdzie w dół :P

Re: Mieszkanie dla Młodych ma wady. Tak oceniają go eksperci

Pomadka / 2013-05-14 15:51
Jak wszystko w tym kraju... wszystko jest źle konsturowane...i tak mamy cały czas szalejacy kryzys w Polsce, ale nie prez sytuację ogólno europejską ale przez anszą wewnętrzną!!

Re: "Bierz, co chcesz" w Media Markt. To on wygrał

Pomadka / 2013-02-27 15:46
W sumei to trochę wykiwał Media MArkt z tymi koszami :D

I TYLE NA TEMAT KART ZBLIZENIOWYCH - TRZEBA MIEC PSIA KUPE ZAMIAST MOZGU ZEBY TAKIE COS ZAMOWIC

Pomadka / 2013-02-27 15:11
No przecież musiał jakoś dorobić do swojej kruchej pensji... za mała emerytura, za mała pensja , za mała premia... naprawde kiepsko...

Re: Nigdy tak mało nie kupowaliśmy. Najgorzej od dwudziestu lat

Pomadka / 2013-02-25 15:40
e tam co najgorzej... w syejmei kupują sobie tablety , więc nei może być tak źle jak się każdemu wydaje... pieniądze są? Są!!

Dla kogo ulga na dzieci?

Pomadka / 2013-02-06 12:13
Chciałbym się dowiedzieć kto , według rządu zasługuje na ulgę na dzieci? Kto może domagać się takich ulg? Jakie są kryteria? Bardzo proszę o szybką odpowiedź!!
Pomadka / 2013-01-28 15:43
No prosze a ja się zatanawiam czy nasi politycy wiedzą choć co to jest droga mleczna... a tu prosże taki Żuk wie i nawet wykorzystuje ja do swoich wędrówek...

Re: Protesty przed koncertem Madonny

Pomadka / 2012-08-03 14:01
Każdy ma prawo do wygłoszenia swojego zdania... przed koncertami , tego typu artystów, zawsze były i nadal będą protesty!! Co do Powstania Warszawskiego, warto oddać hołd ludziom którzy zginęli za ojczyznę!! odłóżcie na bok swoje polityczne upodobania...

OLT Express zawiesza loty

Pomadka / 2012-07-31 12:43
OLT dogorywa. Właśnie zawiesiło wszystkie loty czarterowe, w tym lot z Warszawy do Egiptu. Pasażerów przejął LOT. Wydaje się że złożenie wniosku o upadłość spółki OLT Express to kwestia czasu...

Re: Misja w Afganistuje kosztuje miliardy. Wszystko policzone

Pomadka / 2012-07-04 14:13
Jest to naprawdę komiczne że to nie my zaczęliśmy konflikt w Afganistanie , a pomimo tego To my musimy płacić za misje w Afganistanie... to samo jest z Irakiem!!

Grzegorz Lato -kiedy dymisja?

Pomadka / 2012-06-20 15:08
Nie rozumiem , jeżeli jest się prawdziwym mężczyzną to należy dotrzymywać słowa. Grzegorz Lato w jednym z wywiadów powiedział ze jeżeli polska reprezentacja nie przejdzie do ćwierć finałów to On poda się do dymisji. Teraz prezes PZPN zapiera się że niby On takich słów w życiu nie powiedział... a ja nadal z niecierpliwością czekam kiedy w końcu nasz Kochany Pan Grzegorz Lato odklei się od tego stanowsika...

Oferty Ryanaira

Pomadka / 2012-06-20 13:36
W jakie dni najlepiej patrzeć na stronę Ryanaira żeby załapać się na jakąś naprawdę tania i wypasioną ofertę? Chciałam polecieć do Turcji, ale jak na razie nie stać mnie żeby kupić bilet za 600 zł...

Zakupy w internecie-jak bezpiecznie kupować?

Pomadka / 2012-06-18 13:02
Powstaje coraz więcej portali aukcyjnych , sklepów internetowych. Jednym z takich jest Allegro... czy waszydm zdaniem opłaca się kupować na tego typu portalach? Jak bezpiecznie w ogóle kupować?
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy