Forum

Komentarze użytkownika "Profit Co."

Komentarze użytkownika: Profit Co.

Profit Co. / 2010-09-02 14:38 / portfel
Proponuję Panu terapię!
Profit Co. / 2009-04-22 09:50 / portfel
Zgadzam się w zupełności, że praca w kopalni na dole jest na pewno masakrycznie ciężka. Natomiast podejrzewam, że większości z Nas nie chodzi o to, że górnicy dostają takie emerytury, tylko o to, że w Polsce niestety nie ma równości związanej z emeryturami. Wszyscy powinniśmy dostawać o wiele większe emerytury, ale w tym złodziejskim kraju to raczej nie jest możliwe. Po prostu niektóre grupy zawodowe wywalczyły pięścią więcej niż inne. Natomiast ja osobiście uważam, nie każdy musi być górnikiem. Bycie górnikiem to ich wybór, więc nie przemawia do mnie argument, że to ciężka i nie zdrowa praca. To samo można powiedzieć o pracy nauczyciela, natomiast tych zawodów nie da się bezpośrednio porównać ze sobą. Po prostu w Polsce występuje wiele niesprawiedliwości i nie wszyscy jesteśmy równi, a szkoda!
Profit Co. / 2009-04-20 14:53 / portfel
Posłuchaj oszołomie jeden. Co ty bredzisz! Jaki Pis-owiec debilu jeden. O jakim honorze ty mówisz? Tak jak pisałem wcześniej normalni i niewinni ludzie nie walą sobie w łeb. Koniec kropka. A ty zastanów się zanim coś napiszesz kretynie jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Oficer ABW oskarżony ws. śmierci Blidy

Profit Co. / 2009-04-20 13:43 / portfel
Już nie mam słów. Normalni ludzie, którzy nie mają nic do ukrycia nie walą sobie w łeb. Co tu ku..a badać. Ten kraj jest p*******!

Re: Google wychodzi z kryzysu. Dochody rosną

Profit Co. / 2009-04-17 12:03 / portfel
Nie żadne zaskoczenie tylko „ANALITYCY” hu. Wiedzą. Niech pierw przeanalizują swoje zakute zaczątki mózgów. Według analityków ostatnio same zjawiska nad przyrodzone w biznesie możemy obserwować.
Profit Co. / 2009-03-26 15:10 / portfel
I coś jeszcze mądrego masz do powiedzenia?

Re: Dyrektor z AIG: zdradziła nas firma i rząd, odchodzę!

Profit Co. / 2009-03-26 14:31 / portfel
Słuchajcie, czy nie jesteście w stanie zrozumieć, że nie każdy z menagerów, dyrektorów dołożył reki do tragicznej sytuacji AIG. Jak w każdej korporacji departamentów i dyrektorów jest od groma. Tylko nie liczni z nich przyczynili się do tego, co się z firmą dzieje. Dlaczego wieszacie psy na wszystkich! Należy się chyba pierw zastanowić troszeczkę, a dopiero potem pisać takie głupoty. Podkreślam nie każdy jest winien, więc dlaczego promowane jest tutaj zasada odpowiedzialności zbiorowej!
Profit Co. / 2009-03-13 15:58 / portfel
Tak stanowczo lepiej jest dla Nas, Naszej gospodarki i dla Niego jak trzyma ryj na kłódkę.
Profit Co. / 2009-03-06 13:24 / portfel
ZDELAEGALIZOWAC ZWIĄZKI ZAWODOWE I BĘDZIE SPOKUJ! A JAK SIĘNIE PODOBA TO WON!!!!
Profit Co. / 2009-03-04 11:24 / portfel
Do żywności zalicza się piwo i wóda i dla tego takie dane
Profit Co. / 2009-02-26 17:13 / portfel
Jak nie znasz sprawy to nie pisz głupot. Ta firma to ”dziecko” Morawskiego, a AmRest próbuje go wykolegować. Morawski po prostu utracił (nie miał wyjścia) pakiet kontrolny. Próbuje za wszelką cenę go odzyskać i to w zupełności popieram. Nie od dziś wiadomo, że AmRest pośrednio działa na niekorzyść Sfinksa i McGovern obrał sobie za cel zniszczyć tą Spółkę. Trzymam kciuki za Morawskiego, żeby mu się udało z nim wygrać!!!! Jak on był sternikiem firmy wszystko szło w dobrym kierunku, (mimo małych potknięć), ale to normalne przy takiej skali przedsięwzięcia!! Mam nadzieję, że Morawski zdobędzie pakiet kontrolny i wtedy akcje spółki zaczną powracać do normalnego poziomu.
PS. Nie mam żadnych akcji sfinksa :-)

Re: Minister Czuma na celowniku windykatorów

Profit Co. / 2009-02-10 15:26 / portfel
Jak te doniesienia okażą się prawdziwe, to WYNOCHA. Niech go windykują do bulu…

Re: Polska w kryzysie. Analitycy mocniej tną prognozy

Profit Co. / 2009-02-06 17:24 / portfel
Agencja ratingowa Fitch Ratings to przecież, patałachy i nieudacznicy. Oni to się znają. Banda oszołomów działająca na zlecenie banków. To jest paranoja.

Re: Deloitte zapowiada: Będą przejęcia wśród największych banków

Profit Co. / 2009-02-04 17:12 / portfel
To chłopaki z „Deloitte” się wysilili. Dupa, a nie eksperci. Zero konkretów tylko ideologiczny bełkot. Szkoda gadać!
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy