Forum

Komentarze użytkownika "proper"

Komentarze użytkownika: proper

proper / 2009-09-14 13:43
Spróbuj wymyśleć - mieć pomysł na firmę a reszta przyjdze sama jak z rękawa.
Poczytaj na górze moje odpowiedzi-komentarze i weź się za SIEBIE, ZAŁÓŻ WŁASNĄ FIRMĘ i przestań narzekać bo Cię zwolnią LENIU z roboty, którą załapałeś/-aś. POPRÓBUJ tak jak Twój SZEF poganiać za klientami, odpowiadać za wszystko, to zadyszka nie pozwoli Ci na takie GADANIE - WALENIE W BANIĘ !!! PRACUJĄCY MAJĄ ZA DOBRZE, ale jeszcze wszystko przed Wami. Bezrobocie i Was nie ominie. Najlepszego
Jak sie komuś daje 4 koła miesięcznie, to komuś innemu, kto to wypracwał trzeba zabrać. A jeszcze trzeba zapłacić tym co rozdają, przyznają oceniają unijne eurobzdety... i z 4 robi się 6. To się nazywa redystrybucja.
proper / 2009-09-14 13:37
WSZĘDZIE !!!


GDZIE MOŻNA UZYSKAĆ ŚRODKI NA ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI??
proper / 2009-09-14 13:21
Czy TY nie Emerycie nie po 50-tce masz w ogóle pomysł na firmę?
Czy zgłosiłaś/-eś się po dotację lub na szkolenie?
Możesz zwolnić się i popróbować być 1 rok lub kilka lat na bezrobociu, chętnie się z Tobą zamienię, zobaczysz jak Urz.Pracy i OPSy będą Cię traktować. Same miody z ust polecą.
Jeżeli pracujesz możesz założyć firmę pracując i wziąć kredyt w banku na rozruch firmy. Potem starać się o unijną dotację dla działających już firm. Projekt warszawski-w Szkole Koźmińskiego jest także dla takich osób, można nauczyć się od NAJLEPSZYCH i dostać dotację jeżeli pomysł będzie dobry-rokujący.
Możesz także przecież założyć firmę bez dotacji jeżeli jej nie dadzą.
Dobra RADA -> pójdź na nauki jak założyć i prowadzić firmę i jak napisać wniosek o unijną dotację na założenie nowej firmy: w Fundacji NADZIEJA w Warszawie, innych organizacjach, np. dla niepełnosprawnych jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną, i na stronie projektu dla wszystkich, który robi Szkoła Koźmińskiego z Urz.Miasta Wwy (www.warszawastolicabiznesu.pl - lub podobnie brzmi) - w październiku II edycja. W innych miastach są placówki miejskie, regionalne, które udzielają szerokich info, robią szkolenia, konsultacje na temat zakładania i prowadzenia firm, bo tego można się nauczyć jak mycia zębów. Mnie w 2005 r. dawali dotację unijną w UP ale nie wzięłam, bo nie miałam własnych pieniędzy, a znajomi w ostatniej chwili wycofali się, jednak nie chcieli pomóc.
Jeśli chcesz porozmawiać jak to wszystko ogarnąć napisz do mnie na adres: proper@autograf.pl

Do 25 roku życia - młodzi i niedoświadczeni i od 50 -tki, czyli juz prawie emeryci. A co z tymi pomiędzy, najbardziej
aktywnymi życiowo i zawodowo? Dla nich nie ma możliwości dotacji? Gdzie demokracja i
równouprawnienie?
proper / 2009-09-14 13:08
Czy zgłosiłaś/-eś się po dotację lub na szkolenie?
Jeżeli pracujesz możesz założyć firmę pracując i wziąć kredyt w banku na rozruch firmy. Potem starać się o unijną dotację dla działających już firm. Projekt warszawski-w Szkole Koźmińskiego jest także dla takich osób, można dostać dotację jeżeli pomysł będzie dobry-rokujący.
Możesz przecież założyć firmę bez dotacji jeżeli jej nie dadzą.
Dobra RADA -> pójdź na nauki jak założyć i prowadzić firmę i jak napisać wniosek o unijną dotację na założenie nowej firmy: Fundacji NADZIEJA w Warszawie, innych organizacjach, np. dla niepełnosprawnych jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną, i na stronie projektu dla wszystkich, który robi Szkoła Koźmińskiego z Urz.Miasta Wwy (www.warszawastolicabiznesu.pl - lub podobnie brzmi) - w październiku II edycja. W innych miastach są placówki miejskie, regionalne, które udzielają szerokich info, robią szkolenia, konsultacje na temat zakładania i prowadzenia firm, bo tego można się nauczyć jak mycia zębów. Mnie w 2005 r. dawali dotację unijną w UP ale nie wzięłam, bo nie miałam własnych pieniędzy, a znajomi w ostatniej chwili wycofali się, jednak nie chcieli pomóc.
Jeśli chcesz porozmawiać jak to wszystko ogarnąć napisz do mnie na adres: proper@autograf.pl

Kraj złodzieji. Czym osoba pracująca i płacąca podatki jest gorsza od długotrwałego
bezrobotnego? Czemu trzeba utrzymywać w większości przypadków bezrobotnych darmozjadów? W Polce trzeba być leniem by państwo wysłało cię na bezpłatne szkolenia !!!!!!! Hańba.
proper / 2009-09-14 13:01
Czy zgłosiłaś/-eś się po dotację lub na szkolenie? Być może MATKI POLKI okulbaczone dzieciakami SĄ NADAL W CENIE. Jeżeli pracujesz możesz założyć firmę pracując i wziąć kredyt w banku na rozruch firmy. Potem starać się o unijną dotację dla działających już firm. Projekt warszawski-w Szkole Koźmińskiego jest także dla takich osób, można dostać dotację jeżeli pomysł będzie dobry-rokujący.
Możesz także założyć firmę bez dotacji jeżeli jej nie dadzą.
Dobra RADA -> pójdź na nauki jak założyć i prowadzić firmę i jak napisać wniosek o unijną dotację na założenie nowej firmy: w Urzędach Pracy, Fundacji NADZIEJA w Warszawie, innych organizacjach, np. dla niepełnosprawnych jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną, i na stronie projektu dla wszystkich, który robi Szkoła Koźmińskiego z Urz.Miasta Wwy (www.warszawastolicabiznesu.pl - lub podobnie brzmi) - w październiku II edycja. W innych miastach są placówki miejskie, regionalne, które udzielają szerokich info, robią szkolenia, konsultacje na temat zakładania i prowadzenia firm, bo tego można się nauczyć jak mycia zębów. Mnie w 2005 r. dawali dotację unijną w UP ale nie wzięłam, bo nie miałam własnych pieniędzy, a znajomi w ostatniej chwili wycofali się, jednak nie chcieli pomóc.
Jeśli chcesz porozmawiać jak to wszystko ogarnąć napisz do mnie na adres: proper@autograf.pl

Nie warto nawet startować po te dotacje, Trzeba być kobietą do 25 lat, 5 lat na bezrobociu, samotnie wychowującą dzieci
proper / 2009-09-14 12:45
Czy zgłosiłaś/-eś się po dotację lub na szkolenie?
Dobra RADA -> pójdź na nauki-szkolenie-konsultacje jak napisać wniosek o unijną dotację na założenie nowej firmy: w Urzędach Pracy, Fundacji NADZIEJA w Warszawie, innych organizacji np. dla niepełnosprawnych jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną, i na stronie projektu, który robi Szkoła Koźmińskiego z Urz.Miasta Wwy (www.warszawastolicabiznesu.pl - lub podobnie brzmi) - w październiku II edycja. W innych miastach są placówki miejskie, regionalne, które udzielają szerokich info, robią szkolenia, konsultacje na temat zakładania firm, bo tego można się nauczyć jak mycia zębów. Mnie w 2005 r. dawali dotację unijną w UP ale nie wzięłam, bo nie miałam własnych pieniędzy, a znajomi w ostatniej chwili wycofali się, jednak nie chcieli pomóc.
Jeśli chcesz porozmawiać jak to wszystko ogarnąć napisz do mnie na adres: proper@autograf.pl

ja chcę dopiero założyć firmę i nie wiem od czego zacząć. do kogo się wybrać najpierw!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy