Forum

Komentarze użytkownika "prsk"

Komentarze użytkownika: prsk

PRZECZYTAJCIE :)

prsk / 2009-06-23 22:07
Witam,

zainteresowanych tematem gorąco zapraszam do, myślę że dość ciekawej, lektury opowiadanej "od kuchni"....

W każdym banku czy skok-u są określone zasady, do których m.in. należy kwota, którą można zaciągnąć bez zgody współmałżonka. Dziwne, że miałam ostatnio klientkę, która miała 2 kredyty o saldzie 15 000 każdy (jeden w AIG S.A. drugi w EUROBANK S.A.) i o żadnym z nich nie wiedział mąż tej pani... Skąd wiem? Ponieważ gdy zaproponowałam konsolidację, przy której była wymagana zgoda współmałżonka, to pani zrezygnowała i powiedziała, że mąż o tych pożyczkach nic nie wie, a ona nie chce żeby się dowiedział!!! Więc pytam m.z.g. JAK MOZESZ OCENIAC JEDNA INSTYTUCJE, NIE ZNAJAC ZASAD DZIALANIA INNEJ!!!???

A propos ubezpieczeń... każda pożyczka może być zabezpieczona ubezpieczeniem na wypadek śmierci, każde ubezp. nawet indywidualne na życie, ma coś takiego jak OKRES KARENCJI! Po 2, są na ten moment 2 ubezp. stosowane przy pożyczkach: Promesa- chroni w przypadku zgonu, Atut - chroni w przypadku zgonu w wyniku zawału, udaru bądź nieszczęśliwego wypadku w pracy... Każde ubezpieczenie (te przy pożyczkach oraz te na życie) mają OGOLNE WARUNKI, które określają jaki zakres obejmuje to ubezp. Radzę zatem najpierw dopytać, poczytać, a później komentować!!!

Teraz komentarz do wypowiedzi Macieja W. - skoro pracujesz w naszej firmie, to po tej wypowiedzi już nie powinno Cię w niej być! Po co firmie pracownik co "robi we własne gniazdo"? Zresztą po Twojej wypowiedzi sam powinieneś się zastanowić, co Ty jeszcze tu robisz skoro nie masz zaufania do tego co robisz, bo jako pracownik Centrali również pracujesz na zaufanie klientów!!!

Jesteśmy jako instytucja finansowa konkurencyjna w stosunku do innych, ale też inni są konkurencyjni wobec nas, jeśli istniałby jeden bank zaspokajający potrzeby ogółu, to nikt inny nie miałby prawa przebicia. Obecnie mamy 650 000 zadowolonych klientów, ale jest również grono niezadowolonych - jak wszedzie, bo już tak jest, że nikt nigdy wszystkim nie dogodzi.

Dziękuję tym, którzy wytrwali do końca :)

Pozdrawiam serdecznie :)

Najnowsze wpisy