Forum

Komentarze użytkownika "PUMA"

Komentarze użytkownika: PUMA

Re: Bezrobotni wolą brać zasiłek niż pracować

PUMA / 2007-02-02 18:36
To prawda. Ja uwazam ,że może nie w stosunku do wszystkich ale w duzej mierze bezrobocie nie istnieje!!!
Sama jestem pracodawcą i tak naprawdę trudno o pracownika. Mam teraz dobrego pracownika ale sam mówi że smieją się z niego ci będący na zapomogach wystający codziennie pod sklepem na piwie, że on pracuje a oni dostają kasę bo im sie nalezy. I niestety takiego nie zagonisz do żadnej pracy, bo jemu wystarczy 300 zł na miesiąc co zapewnia mu pomoc socjalna. Szlag mnie trafia jak o tym pisze, bo tu człowiek musi się nagłówkować żeby zarobić każdą złtowkę a taki ma wszystko w d.... A nasze kochane państwo utrudnia jak może obywatelowi pracującemu na jego utrzymanie, a obibokom się pomaga. Mogło by to nasze państwo nam pomóc dać więcej zarobić takim ludziom zamiast rozdawać nasze pieniądze ot tak.....!
PUMA / 2007-02-02 18:16
Tak, tak. Totalny bełkot. Nie wiadomo o co chodzi. Każdemu może noga się podwinąć....
Ale generalnie "czemuś biedny boś g.....". A to żę jaka płaca taka praca to nie zupełnie tak jest!!!!!!!!!!!
PUMA / 2007-02-02 17:58
Zgadzam się w 100% a może nawet w 200%. Siedzą w tych urzędach wiecznie niazadowowlone panie, które żyją z naszych podatków a jak przyjdzie co do czego to i tak ci nie pomogą. Sama przez kilka m-cy szukalam pracy i bardzo mnie upokarzało chodzenie tam. Pracę i tak znalazlam sama a wlaściwie wymyślilam!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy