Forum

Komentarze użytkownika "R2"

Komentarze użytkownika: R2

Re: Korrida w Warszawie

R2 / 2006-09-14 19:43 / Bywalec forum
Rano pchly na niedzwiedziach zdychaja , po poludniu byki sie na nogach slaniaja !! po weteryniarza jakiegos trzeba albo Lepera zawolac, no i pija jak pod gieesem ...to wiocha jakas czy cós :)))))

Re: Na niedźwiedziach wyzdychają nawet pchły

R2 / 2006-09-14 15:36 / Bywalec forum
A Kenobi pisal !! do ilu spadnie WIG20 i do kiedy, obstawiacie?
R2 / 2006-09-11 22:31 / Bywalec forum
No az lekko otrzezwialem ale mam jeszcze dwa okocim mocne , nie jestem spekulantem ale uwazam ze bez sensu kupowac na górce ( oczywiscie nie wiadomo kiedy jest) jak np w tym roku i czekac latami na wzrost 20% skoro mozna to w dobrym momencie czyli jak np w tym roku sprzedac i odkupic z nazwijmy to kompensata zarabiajac (pare zlotych)
Sporo ludzi która w maju weszla w fundusze jakiekolwiek na górce jeszcze dlugo bedzie zyc z przeswiadczeniem ze do tej pory nie odrobili strat. Chlup Wasze zdrowie!

Re: WIG20, niczym Kubica - błyskawica

R2 / 2006-09-11 22:09 / Bywalec forum
moge tu sobie chlupnac z Wami? ja sie nie znam ,ale cos mi sie zdaje ze pojedziemy w dól tymi miedzianymi saneczkami z napedem na rope jeszcze jakis czas, i chcialem zapytac w jakie TFI inwestujecie jesli sa w waszym portfelu , bo ostatnio troszke sie pozmienialo w wynikach TFI i np .lepsze akcji czy malych i srednich spólek? informuje uprzejminie ze jestem wciaz ponizej kwoty odkupienia jednostek i licze na wiekszy spadek.
R2 / 2006-08-28 23:41 / Bywalec forum
Dzieki:)

Re: Konsolidacja na niższych poziomach

R2 / 2006-08-28 20:52 / Bywalec forum
Czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego superfund traci na wartosci i czy ktos inwestuje w takie fundusze? w jakich okresach zyskuje czy to dobry moment na wejscie do managed futures? tylko bardzo prosze sie nie smiac:) moze mi ktos podpowie kiedy ? fundusze akcji wedlug mnie pod koniec wrzesnia lub poczatek pazdziernika jak dobrze straca ,ustalam haslo " juz" lub lepiej "zuj" zeby sie nikt nie zorientowal .;))) ktos mi podpowie? : Kenobi , Mundek , Brydzia,Warren buffet, Rocky, Znacznik, Ossesek,i wielu innych zorientowanych na forum , moze tak tylko dla treningu zeby odpoczac po sesji, plisssss, bo zjazd to wyczulem ale kiedy wsiadac do kolejki ?Z góry dziekuje za pozytywne rozpatrzenie prosby ,pozdrawiam:))))))

Re: Na przełom trudno liczyć

R2 / 2006-08-21 15:55 / Bywalec forum
Jak sie zamyka kopalnie to poco? zeby mniej tracic chyba czy zeby mniej zarabiac ? jak myslicie juz wrócilem z wakacji fajnie bylo:)

Re: Na przełom trudno liczyć

R2 / 2006-08-21 11:16 / Bywalec forum
czy zamykanie kopalni jest sposobem na ochrone cen surowca czy reakcja na przewidywany spadek cen tego surowca? juz wrócilem z wakacji!

Re: Na przełom trudno liczyć

R2 / 2006-08-21 11:15 / Bywalec forum
czy zamykanie kopalni jest sposobem na ochrone cen surowca czy reakcja na przewidywany spadek cen tego surowca? juz wrócilem z wakacji!
R2 / 2006-08-05 19:34 / Bywalec forum
wielkie dzieki za info brydzia jak wróce to sie tym zajme, kurcze tu jest b. fajnie.

Re: Przystanek na trzech tysiącach

R2 / 2006-08-05 19:05 / Bywalec forum
Ja nie wiem jaki wplyw ma zorza polarna na jajeczkowanie pingwinów i nie posiadam wiekszej wiedzy na temat mechanizmów dzialajacych na gieldzie ,ale wszystkie te wykresy i fale abcd itd. opisuja tylko rzeczywistosc ale jej nie generuja (przynajmniej nie do konca) i moim zdaniem (b. skromnym) opis sytuacji podany przez Kenobiego i Mundka jest wielce prawdopodobny a to ze wyrazaja swoje przemyslenia w ten sposób to trudno ,nie wszystkim musi odpowiadac , jeden lekarz powie ma pan raka a drugi ze trzeba zrobic padania które potwierdza najgorsze podejzenia ,ale zawarta w tresci informacja jest ta sama. Pisac kazdy moze troche lepiej lub troche gorzej a login bedzie nam wskazywal czy mamy sie zastanowic nad tekstem czy leciec dalej. Mylic sie lub sciemniac na tym forum moze kazdy nawet P. Daniel (bez urazy) ale wszystkie wypowiedzi uwazam za cenne i potrzebne . No ale sie tu odwazylem chociaz leszcz jestem. A na koniec bo juz lece leciec stare przyslowie mojego dziadka NIE ZAWADZI JAK GLUPI MADREMU DORADZI. Ja czekam na spadki bo uwazam je za bardziej prawdopodobne na szczyty tez nie bede sie gniewal ,nara :)

Re: Przystanek na trzech tysiącach

R2 / 2006-08-05 08:41 / Bywalec forum
W Stanach krew z byka sika , w poniedzialek byki na kotlety? Ja sie nie znam ale czuje zaklocenie mocy, gwiazda smierci nadciaga? Niech moc bedzie z Wami ,Kenobi powiedz cos!!....przerwane polaczenie ...:)
R2 / 2006-08-05 08:26 / Bywalec forum
a jaki bank bo ja mam do wszystkich daleko
R2 / 2006-08-04 21:38 / Bywalec forum
wlasnie ryzykuje wyskoczylem z funduszu akcji bo ladnie odrobil po maju i czekam w ten sposób mozna zwiekszyc rentownosc nawet slabego funduszu za ponowne nabycie nic nie place tylko kiedy odkupic ? Na poczatku mialem stabilnego , zrównowazony i akcji ale tuz przed ostatnia górka zrobilem konwersje na akcji i sie ladnie ulozylo, przyznam ze jak wychodzi to jest fajnie na ale mozna wtopic i dlatego wyjezdzajac nie wchodze w fundusz cos mi tu jeszcze smierdzi:) . W ydaje mi sie ze teraz przez jakis czas bedzie w dól z krótkimi lub dluzszymiale nie wysokimi górkami.
R2 / 2006-08-04 20:54 / Bywalec forum
A moze cos poradzicie bo ja tak dlugo nie pociagne zeby sledzic forum i gielde , mam swoja betoniarke której musze pilnowac i w tej branzy tez tak nerwowo jak na gieldzie albo jeszcze lepiej bo czasami dochodzi rosyjska ruletka:) inwestycje na lata typu fundusz akcji wydaja sie coraz bardziej ryzykowne czy jest jakas alternatywa , czy ktos zazadza gotówka ? wystarczy mi 30% rocznie ale spokojnie.

Najnowsze wpisy