Forum

Komentarze użytkownika "R2"

Komentarze użytkownika: R2

Re: Wczoraj dezorientacja, dziś konsolidacja

R2 / 2006-08-03 14:59 / Bywalec forum
A jak za zaspa jest przepasc? sam sie boje!P. Danielu co sie dzieje?

Re: Wczoraj dezorientacja, dziś konsolidacja

R2 / 2006-08-03 15:11 / Bywalec forum
spodziewalem sie dzis górników na gieldzie ale oni ryja do jadra Ziemi!!!!

Re: Sesja pod znakiem spadków

R2 / 2006-08-03 18:42 / Bywalec forum
UUpssss... zaspa! No i co za zaspa? .Ogladaliscie?....Nie patrz w dól Osle! nie patrz wdól!! Shrek ja w dól patrze!!!!

Re: Nadzieja umiera ostatnia

R2 / 2006-08-04 08:41 / Bywalec forum
No to dzisiaj chwilka odpoczynku i z górki na pazurki moze byc na miedzianych saneczkach Chiny zwalniaja gospodarke (sprzedac im Balcerowicza) jedziemy w dól bo to byl Mont Blanc a nie Gubalówka szkoda ze wyciag taki drogi.
R2 / 2006-08-04 16:38 / Bywalec forum
Czyli miedzianymi saneczkami w dól ? No niech Pan powie Panie Danielu ja leszcz jestem i mam tylko przeczucie ze w dól:)
R2 / 2006-08-04 20:42 / Bywalec forum
Ja Cie slucham i poniewaz widze podobnie , choc nie potrafie tak pieknie pisac nie odkupuje funduszu i czekam na wieksze spadki ,choc pisalem ze przy WIG20 3000 bede odkupowal, pisz dalej ja bede czytal.
R2 / 2006-08-04 20:46 / Bywalec forum
teraz zrobilem lokate negocjowana na 14 dni 3,2 % bo robie sobie wakacje , jak wróce to sie zastanowie moze poszukam doradcy ( kapital mam z górnej pólki) cos z tym trzeba zrobic bo na 6% szkoda
R2 / 2006-08-04 20:54 / Bywalec forum
A moze cos poradzicie bo ja tak dlugo nie pociagne zeby sledzic forum i gielde , mam swoja betoniarke której musze pilnowac i w tej branzy tez tak nerwowo jak na gieldzie albo jeszcze lepiej bo czasami dochodzi rosyjska ruletka:) inwestycje na lata typu fundusz akcji wydaja sie coraz bardziej ryzykowne czy jest jakas alternatywa , czy ktos zazadza gotówka ? wystarczy mi 30% rocznie ale spokojnie.
R2 / 2006-08-04 21:38 / Bywalec forum
wlasnie ryzykuje wyskoczylem z funduszu akcji bo ladnie odrobil po maju i czekam w ten sposób mozna zwiekszyc rentownosc nawet slabego funduszu za ponowne nabycie nic nie place tylko kiedy odkupic ? Na poczatku mialem stabilnego , zrównowazony i akcji ale tuz przed ostatnia górka zrobilem konwersje na akcji i sie ladnie ulozylo, przyznam ze jak wychodzi to jest fajnie na ale mozna wtopic i dlatego wyjezdzajac nie wchodze w fundusz cos mi tu jeszcze smierdzi:) . W ydaje mi sie ze teraz przez jakis czas bedzie w dól z krótkimi lub dluzszymiale nie wysokimi górkami.
R2 / 2006-08-05 08:26 / Bywalec forum
a jaki bank bo ja mam do wszystkich daleko

Re: Przystanek na trzech tysiącach

R2 / 2006-08-05 08:41 / Bywalec forum
W Stanach krew z byka sika , w poniedzialek byki na kotlety? Ja sie nie znam ale czuje zaklocenie mocy, gwiazda smierci nadciaga? Niech moc bedzie z Wami ,Kenobi powiedz cos!!....przerwane polaczenie ...:)

Re: Przystanek na trzech tysiącach

R2 / 2006-08-05 19:05 / Bywalec forum
Ja nie wiem jaki wplyw ma zorza polarna na jajeczkowanie pingwinów i nie posiadam wiekszej wiedzy na temat mechanizmów dzialajacych na gieldzie ,ale wszystkie te wykresy i fale abcd itd. opisuja tylko rzeczywistosc ale jej nie generuja (przynajmniej nie do konca) i moim zdaniem (b. skromnym) opis sytuacji podany przez Kenobiego i Mundka jest wielce prawdopodobny a to ze wyrazaja swoje przemyslenia w ten sposób to trudno ,nie wszystkim musi odpowiadac , jeden lekarz powie ma pan raka a drugi ze trzeba zrobic padania które potwierdza najgorsze podejzenia ,ale zawarta w tresci informacja jest ta sama. Pisac kazdy moze troche lepiej lub troche gorzej a login bedzie nam wskazywal czy mamy sie zastanowic nad tekstem czy leciec dalej. Mylic sie lub sciemniac na tym forum moze kazdy nawet P. Daniel (bez urazy) ale wszystkie wypowiedzi uwazam za cenne i potrzebne . No ale sie tu odwazylem chociaz leszcz jestem. A na koniec bo juz lece leciec stare przyslowie mojego dziadka NIE ZAWADZI JAK GLUPI MADREMU DORADZI. Ja czekam na spadki bo uwazam je za bardziej prawdopodobne na szczyty tez nie bede sie gniewal ,nara :)
R2 / 2006-08-05 19:34 / Bywalec forum
wielkie dzieki za info brydzia jak wróce to sie tym zajme, kurcze tu jest b. fajnie.

Re: Na przełom trudno liczyć

R2 / 2006-08-21 11:15 / Bywalec forum
czy zamykanie kopalni jest sposobem na ochrone cen surowca czy reakcja na przewidywany spadek cen tego surowca? juz wrócilem z wakacji!

Re: Na przełom trudno liczyć

R2 / 2006-08-21 11:16 / Bywalec forum
czy zamykanie kopalni jest sposobem na ochrone cen surowca czy reakcja na przewidywany spadek cen tego surowca? juz wrócilem z wakacji!
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy