Forum

Komentarze użytkownika "rafal-malkiewicz"

rafal-malkiewicz / 2008-02-08 11:20 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Faktycznie z takimi nerwami jak Twoje, to trzeba się trzymać zdala od inwestowania. Wyluzuj :-)
rafal-malkiewicz / 2008-02-07 21:33 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
to zapraszam do współtworzenia i komentarzy na blogu, a tak poza to zaangażuje się bardziej w SKOTAN i STALEXPORT i właściwie w perpektywie kilku miesięcy może roku jest tyle opcji że trudno zdecydować się na jedną konkretnie. pozdrawiam :-)

Re: SKOTAN

rafal-malkiewicz / 2008-02-07 16:21 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
gall333 czasem mądrego pocztać, ale widzisz...takich niewielu na forum, jak dziś niewle spółek na plusie. Polecam serdecznie kilk spółek z portfela i zapraszam na bloga: http://investdecision.blogspot.com/ pozdrawiam

Re: ZURAWIE

rafal-malkiewicz / 2008-02-07 16:06 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Do zakupów tej spółki zachęcam tylko inwestorów. Spekuła niech sobie poczeka. To jest taki dobry walor, że nieważne, czy spadnie jeszcze w okolice dołka, czy będzie do góry. I tak w jeszcze tym roku zobaczymy WZROSTY! A Ci Państwo co siedzą przed kompem dzień w dzień i czekają aż Zurawie odlecą, to współczuje i pozdrawiam
rafal-malkiewicz / 2008-01-20 09:10 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
waldi26, mam do Ciebie takie pytanko: dlaczego szukasz pomocy na formu wśród ludzi których nie znasz? Czyżbyś bał się doradców czy już się na nich przejechałeś? zapraszam do prywatnej dyskusji, moj email-
r-malkiewicz@o2.pl

Re: Rozdajemy rangi - jaką chcesz mieć przy swoim nicku na forum

rafal-malkiewicz / 2008-01-11 07:43 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Witam,
proszę o zmianę nazwy przy swoim nicku.
nowa nazwa: rafal-malkiewicz.bblog.pl
dziękuje i pozdrawiam
rafal-malkiewicz / 2007-12-12 22:21 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
jesłi wchodziłeś w spółkę spekulacyjnie to już dawno powinieneś z niej wyjśc, jeśli kupiłeś jako inwestycje to trzymaj i prawdopodobnie najlepiej będzie dla Ciebie jeśli zapomnisz o tych akcjach na ok 2 lata wtedy sobie przypomnij pozdr

Re: PGNIG

rafal-malkiewicz / 2007-11-18 11:09 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
zapraszam na mojego bloga wieczorem www.rafal-malkiewicz.bblog.pl. Zamieszczę krótką analizę PGNiG w MetaStocku. Uważam , zę spółka mam potencjał być motorem WIg20 w przyszłości, lecz wejście w tym momencie przewiduje jako nie trafioną decyzje inwestycyjną pozdrawiam

Re: ZURAWIE

rafal-malkiewicz / 2007-11-15 19:47 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
spokojnie Żurawiacy...spokojniie...przylecą do nas jeszcze...najpierw zlecą i potem zyski będziemy liczyć w setkach procent...dzisiaj mocna deprecjacja lecz to jeszcze mało...min. 18-19 choć obawiam się że ten poziom może być zbyt wysoko...czas pokaże jaka reakcja będzie rynku na tą cenę za akcje. Wtedy ocena będzie bardziej prawdopodobnie.Teraz czekamy....pozdrawiam

Re: strata z tytyłu funduszy inwestycyjnych rośnie

rafal-malkiewicz / 2007-11-09 15:52 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
witam...prosisz o dobrą radę...pytanie czy tu ją znajdziesz? możliwości jest wiele...takie jakie poniżej wypisali koleżanki i koledzy z forum...każde te kulturalne sądzę że jest dobre...choć czego Ty potrzebujesz...wg mnie spokojnej, rzetelnej rozmowy...i wiedzy...na temat tego co może się stać w przyszłości, czy to koniec spadków czy...będzie odreagowanie w góre...kto Ci może w tym pomóc? ...to pytanie trochę bez odpowiedzi...polecam ci krótką rozmowę ze mną na r-malkiewicz@o2.pl napisz mi co i jak i swój nr gg jeśli chcesz poznać moją wersję,chciałbym się dowiedzieć które masz fundusze...bo to czy wyjść czy zostać również zależy od ich rodzaju...
rafal-malkiewicz / 2007-11-05 15:31 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
i co wy to trzymacie? co jest z Wami? takie mądre wypowiedzi i myślę że potraficie minimalizować swoje straty a Wy tego nie robicie... przykro mi Was ...niestety ktoś kasę na tych co zarabiają musi łożyć.pozdr
rafal-malkiewicz / 2007-10-29 21:27 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
hm...to ciekawe proszę wejsć na portal bblog.pl, tam w kategorii inwestowanie, będzie

Re: TIM

rafal-malkiewicz / 2007-10-28 21:44 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Drodzy,
kupno w tej chwili to WIELKA PORAŻKA, kurs przebił linie 61,8 % Fibonacciego i to było przed tym strasznym dniem, spadki na tej spółce jeszcze będą i te 20 zł zobaczymy. przykro mi bo znajomego brat ma te akcje i jeszcze przep....kasę...taki live

Re: ECARD

rafal-malkiewicz / 2007-10-28 21:37 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
ja coś czuje do tej spółki, trudno mi określić czy w górę czy w dół, lecz mam wrażenie(nieracjonalne) że ruch będzię znaczny
rafal-malkiewicz / 2007-10-28 21:35 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Szanowny Panie Koperski,
popełnij Pan błąd w obliczeniach, odpowiedź na www.rafal-malkiewicz.bblog.pl ...
już wkrótce...lub zrobił Pan to celowo....pozdr

Najnowsze wpisy