Forum

Komentarze użytkownika "rafal-malkiewicz"

rafal-malkiewicz / 2008-06-02 20:28 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
najgorsze jest to, że to rozwiązanie każdy szanujący się obserwator rynku powinien wziąśc pod uwagę...eh jeśli to się sprawdzi to będzie ciężko, z technicznego punktu widzenia 2500 pkt zrozumiałe, ale czy uważa Pan że niżej nie da rady? Wg mnie jeśli zostanie przełamany styczniowy dołek to owszem 2500 będzie stanowił istotne wsaprcie, ale to może mieć znamiona trwalszych spadków.
pozdrawiam
rafal-malkiewicz / 2008-04-25 12:02 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Zgadza się czasem połykam, ale niestety wypowiedzi na takich forach są marne i mogłyby być na wyższym poziomie. Przecież nas na to stać, prawda?

Re: BYTOM

rafal-malkiewicz / 2008-04-24 21:12 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Drodzy, Wasza umiejętność posługiwania się językiem polskim, jest niższ niż obcokrajowców, którzy uczą się tylko od kilku tygodni. Potraficie napisać coś więcej? Jakieś konkrety, wyjaśnić w kilku słowach? Czy stać Was tylko na określanie innych leszczami,. Czy potraficie tylko wstukać na klawiaturze jakieś cyferki dodać zł i tyle?
rafal-malkiewicz / 2008-04-22 14:33 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Pierwsze wsparcie o którym pisałem na www.investunion.pl zostało przełamane. Teraz , kurs prawdopodobnie zejdzie w oklice 2.65-67. Jeśli zostanie przełamany to testujemy styczniowy dołek.pozdrawiam

Re: STALEXPORT - Czy wystrzeli jak Mostostal Export ?!

rafal-malkiewicz / 2008-04-20 21:57 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Wykresy Mostostalu i Stalexportu w pewnych odcinkach faktycznie może i sę podobne. Ogólnie wątpię w taki dzień jak na mostostalu, w którym był ponad 20 % zysk.

Przyjrzałęm się wykresom na Metastocku i szczerze wątpię, szybciej Stalexport spadnie niż wzrosnie, tak jak mostostal.
Chcesz podyskutować na ten temat, to moje gg 5475944
pozdrawiam

Re: Recesja w USA to ściema

rafal-malkiewicz / 2008-04-19 19:03 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Racjonalnie myślący człowiek by tak nie pisał w temacie: Recesja w USA to ściema!
rafal-malkiewicz / 2008-04-19 18:59 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
w pewnym sensie to faktycznie wydaje się tak, że jak ktoś posiada wiedzę i potrafi ją wykorzystać to kasę ma i w takie serwisy się nie bawi. Może być również i tak, że robi to z przyjemności. Mało w to wierzę. Zapraszam na bloga www.rafal-malkiewicz.bblog.pl
serdecznie pozdrawiam

Re: SYGNITY

rafal-malkiewicz / 2008-04-18 15:55 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Widzę, że moje wpisy są likwidowane przez Panów Moderatorów. Cóż...większość wie, że takie fora jak money.pl czy bankier.pl są słabe. Mało konkretnej treści, ale kasę się robi.Oczywiście często forumowicze mogą się mylić, ale zawsze czegoś się uczą nawzajem od siebie. Zapraszam na bloga adres obok nicku.pozdrawiam

Re: Jeszcze trochę i będzie dobrze

rafal-malkiewicz / 2008-03-13 12:20 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Witam Panie Krzysztofie!
Wie Pan doskonale jak się sytuacja kreuje na rynku, oczywiście każdy czasami popełnia błędy, ale obserwuje Pana komentarze i skrupulatnie oceniam, wybierając te najlepsze.Ocena ich jest jedna - Pana przewidywalność jest bardzo wysoka. Trudno mi to określić w procentach, ale takie ujęcie ma mniejsze znaczenie.
Drodzy Internauci, proszę zwróćcie uwagę na giełdę w szerszym ujęciu, nie z sesji na sesje, bo pisanie komentarzy dotyczących jednego dnia i przewidywanie co będzie przez cały miesiąc, a może dłużej jest bardzo ryzykowne i najczęściej nieudane.

Zapraszam do grupy dyskusyjnej http://groups.google.com/group/invest-team
Gorąco pozdrawiam!
rafal-malkiewicz / 2008-03-07 21:04 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Tak, z tym splitem to faktycznie działania w stylu "polskim", jeśli w ogóle taki istnieje. Cóż, może i szkoda, że panowie z polskich spółek nie myślą tak ja Warren Buffett.
pozdrawiam
rafal-malkiewicz / 2008-02-29 22:01 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Faktycznie, działania Zarządu sprawiają wrażenie, że zależy im mocno na kasie, ale w krótkim okresie. Im nie musi zależeć na dobrym imieniu spółki. Znają jej wartość, im niższy kurs tym lepiej dla nich. Taniej załadują się w akcje, a po kilku latach ściągną zyski dla siebie. Obecna sytuacja na rynkach jest do tego świetna okazją. pozdrawiam

Re: ZURAWIE

rafal-malkiewicz / 2008-02-28 22:24 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Witam,
Na specjalnej Grupie Dyskusyjnej http://groups.google.com/group/invest-team
możesz zobaczyć wykres Żurawii i napisać co sądzisz o tej spółce. Myślisz, że będzie do góry, myślisz że w dół? Podziel się swoimi przemyśleniami i wstąp do Grupy!
pozdrawiam

Re: IBSYSTEM

rafal-malkiewicz / 2008-02-27 22:22 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Witam, może to się wydawać dziwne, ale co byś zrobił gdyby ktoś Ci powiedział, że na IBSystem zarobisz w ciągu roku 100%? Uwierzysz? Ja nie wiem co bym odpowiedział, ale próbuje wspólnie z innymi internautami odpowiedzieć na to pytanie na grupie dyskusyjnej
http://groups.google.com/group/invest-team. Zarejestruj się i zobacz wykresy IBSystem!
Gorąco pozdrawiam!
Rafał Małkiewicz
rafal-malkiewicz / 2008-02-25 09:41 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
tak, reklama dźwignią handlu. Akurat w tym przypadku projekt jest innowacyjny. Jeśli plany się zrealizują to prawdopodobnie będzie pierwsze tego typu forum w Polsce. Twojego bloga czasem odwiedzam i znam Twój antykwariat. pozdr

Re: Analiza WIG20

rafal-malkiewicz / 2008-02-24 23:01 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Witam,
została stworzona grupa dyskusyjna, której członkowie mogą zapoznać się z przewidywaniami odnośnie WIGu 20. Jeśli chcesz je poznać, proszę zarejestruj się w grupie http://groups.google.com/group/invest-team
pozdrawiam
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy