Forum

Komentarze użytkownika "rafik"

Komentarze użytkownika: rafik

rafik / 2007-06-21 17:26
na bardzo bogatej wyspie Jersey 85 % spoleczenstwa ma prywatne ubezpieczenie ale jak idzie sie do lekarza ogolnego Panstwowego to pierwsza wizyta kosztuje 25£ a potem skierowanie do specjalisty i juz dalej tylko koszty nie ktorych lekow a reszta za darmo,sprawa jest jasna za nas czaasami placa babcie ,ktore musza z kims czasem na jakis temat porozmawiac a wierzacych tu jak na lekarstwo pozdrawiam
rafik / 2006-11-06 10:14
ja porostu poszedlem do siedziby aig niemila niespodzianka,w firmie bedzie dopiero szkolenie i ja im powiedzialem o tym funduszu niezly poczatek

szukam wujka dobra rada

rafik / 2006-11-05 10:31
mam w jupiterku ze 20 000 tys mozg mi sie lasuje trzymac sprzedac kupic cos innego,chlopcy i dziewczeta i wyyyyy rekiny finansjery pomozta my bardzo prosic

altruizm dobra rzecz

rafik / 2006-11-05 10:01
dzien dobry wszystkim
co do doswiadczenia na gieldzie jestem jak cielak co wlasnie wypadl z lona matki,ale do rzeczy ,uwaznie czytam wypowiedzi graczy,wytrawnych graczy i bog wie kogo jeszcze,czesto zdarza sie uskarzanie sie na tych bogatych co nas kosza bo maja uklady dlatego tez uwazam ze wymiana informacji miedzy malymi graczami moze przyniesc tylko dobre korzysci bo nawet jak umoczymy to sie uczymy a w kupie razniej,chlonny wiedzy

Najnowsze wpisy