Forum

Komentarze użytkownika "Rafix"

Komentarze użytkownika: Rafix

Re: Spodziewane wzrosty na giełdzie

Rafix / 2006-09-04 10:33 / Bywalec forum
Czy Lubawa jest dzisiaj zabawką spekulantów czy było jakies pozytywne info dla tej spółki ?
Rafix / 2006-08-31 09:55 / Bywalec forum
Orle latasz jeszcze z BMPAG pod skrzydłami? Ja choć nielot (ale kaczką nie jestem ;) ) to czuje siłę grawitacji tej spółki od poziomu 10.30 :(

Re: Atak na 3000 pkt.?

Rafix / 2006-08-30 08:02 / Bywalec forum
Witam i nastroje pytam :)

Chciałbym dzisiaj wskoczyć z małym woreczkiem pieniędzy na jakąś spekułę - też myślałem o kablach choć niewykluczone że zapoluję na spółeczki z branży budowlanej?

Zieloności życzę
Rafix / 2006-08-29 13:38 / Bywalec forum
2945

Do Pana Daniela

Rafix / 2006-08-09 21:18 / Bywalec forum
Panie Danielu - pracuję w firmie, gdzie ceni się pracowitość i premiuję trafne decyzje przynoszące zyski pracodawcy. Każde nietrafione decyzje konsultuje się z kierownictwem i szuka przyczyn by w przyszłości im zapobiec. Jeśli pracownik prawidłowo nie wywiązuje się obowiązków - po prostu musi odejść. W tytule artykułu sugeruje Pan, że Bernanke musi odejśc. Moim - i nie tylko moim co widać w postach poniżej - zdaniem, to Pan powinien poszukać sobie innego zajęcia a nie komentować na łamach szacownego portalu sesje giełdowe. 90 % Pana prognoz mija się z rzeczywistością. Forumowicze potrafią lepiej przewidzieć przyszłość niż Pan. Rozumiem, że jest Pan tylko człowiekiem i jak każdy człowiek może się Pan pomylić ale takie pomyłki już dawno nie powinny mieć miejsca od dawna. Jeśli ma Pan honor - proszę samemu odejść i poszukać sobie innej pracy. Może gdzie indziej realizował by się Pan zdecydowanie lepiej
Rafix / 2006-08-08 12:33 / Bywalec forum
JEDZIEMY NA TYUM SAMYM WÓZKU - TEŻ WTOPIŁEM PARĘ GROSZY W TĄ SPÓŁĘ A TERAZ NAWET NIE MA MOŻLIWOŚCI SPRZEDAĆ TYCH AKCYJEK :(
Rafix / 2006-07-19 17:11 / Bywalec forum
hajdi - Ty jesteś specjalistą od trzyliterowych spółeczek a ponieważ ja też je mam - w pewnym sensie dzięki Twojemu "naganianiu" - dzień uważam za udany. Czy był jakiś komunikat który pomógł MNI na taki wzrost? Juz wczoraj ta spółka zanotowała widoczny ruch w górę. Ja trzymam ją przynajmniej do 14.50 zeta a później się zobaczy
Rafix / 2006-07-14 14:41 / Bywalec forum
To jednak był Drabik - co mu do łba strzeliło?
Rafix / 2006-07-14 14:29 / Bywalec forum
Sławomir Drabik ?

Re: Nam strzelać nie kazano

Rafix / 2006-07-14 14:29 / Bywalec forum
Skoro tu tak poetycznie, to ma może też dorzucę swoją twórczość:
Na parkiecie duże spadki,
niekorzystne są wypadki.
Liżę rany, liczę straty,
kiedy ja będę bogaty

Życzę zieloności wszystkim iwestorom
Rafix / 2006-07-12 09:28 / Bywalec forum
Orle - czy w swoim portfelu masz nadal BMPAG? Wchodziłem w tą spółę przed korektą i teraz mam za swoje.
Rafix / 2006-07-04 14:39 / Bywalec forum
Split ma byc na Prokomie? Podaj źródło tych danych
Rafix / 2006-06-14 11:11 / Bywalec forum
Jedziemy na tym samym wózku - MCI drenuje moją kieszeń niemiłosiernie. Chyba wyjade gdzies na 2 tygodnie bo moje słabe serce nie eytrzyma tej zwały

Re: Kluczowe dane przyjdą zza oceanu

Rafix / 2006-06-14 09:38 / Bywalec forum
Niezłe rozpoczęcie na GPW - zobaczymy czy mile złego początki...

Re: Sezon na leszcza

Rafix / 2006-05-18 13:18 / Bywalec forum
Miedź za oceanem tanieje :( to niezbyt dobry prognostyk

Najnowsze wpisy