Forum

Komentarze użytkownika "Rafix"

Komentarze użytkownika: Rafix

Re: Sezon na leszcza

Rafix / 2006-05-18 13:00 / Bywalec forum
Miedź czy nie miedź ?- oto jest pytanie. Swoją drogą to chora sytuacja, żeby cała giełda był uzależniona od notowań jednej spółki, a notowania giełd światowych uzależnione od notowań surowców. Ale możemy się na to godzić i grać bądź trzymać pieniądze w baknu na lokacie 3%

Re: Silny opór

Rafix / 2006-05-18 10:10 / Bywalec forum
Kto wie co sięstało z hygieniką? Wczoraj kosztowała około 8.50 a dzisiaj 4.17? Był jakiś split ?

Re: Silny opór

Rafix / 2006-05-17 08:56 / Bywalec forum
Witam szanownych forumowiczów.
Po ostatnich spadkach zastanawiam się nad zasadnością analizy technicznej i wskaźników za pomocą których można "przewidzieć" jak zachowa się rynek. Masowa przecena na rynkach surowcowych i wyprzedaż, podparta strachem w oczach nie tylko krajowych inwestorów doprowadziła do łatwej do przewidzenia zwały na parkietach. Czy ktoś z analityków przewidział taki scenariusz? Owszem, gdy indeksy śrubowane do maksymalnych poziomów wzrostami miedzi osiągały swoje historyczne maksima, wielu przepowiadało nieuchronną korektę. W tym przypadku - z logicznego punktu widzenia - elementem całej układanki był strach przed ewentualnymi stratami, który nakazywał wzmożoną ostrożność. Oczywistym jest, że rynek nie może ciągle rosnąć, że musi przyjść moment przegrzania koninktury. Jednak czy z analizy technicznej wynikała taka przecena? Czy ktoś z analityków przewidział, że znów trzeba będzie szukać wsparcia dla indeksów, których przebicie mogłoby prognozować dłuższą konsolidację bądź też korektę? Ponawiam pytanie-czy zasadna jest analiza techniczna dla przyszłości?. Jeśli możecie wypowiedzcie się na ten temat

Re: Czekając na wyniki PKN, Lotosu i PGNiG

Rafix / 2006-05-15 10:14 / Bywalec forum
Można by rzec - nie lubię poniedziałków... Szczególnie zbroczonych krwią... na GPW. Dzisiaj jest sesja dla ludzi o mocnych nerwach ;) a z moim słabym sercem stres nie jest wskazany. MCI - :(
Rafix / 2006-05-15 10:10 / Bywalec forum
dzisiaj

Re: Siedem powodów, dlaczego hossa się nie skończy

Rafix / 2006-05-12 11:50 / Bywalec forum
Prokom mnie niepokoi - może wystarczy tych spadków? Korekcie mówię zdecydowanie: NIE!!! Prokom spada, Softbank rośnie. Te spółki są kapitałowo powiązane i tak się składa, że jak jeden rośnie to drugi traci...
Rafix / 2006-05-12 11:32 / Bywalec forum
Nie panikuj - nie Ty jeden masz MCI a fachowcy na forum od trzyliterowych spółek przewidują całkiem niezłą przyszłość dla tych papierków. Ja tez mam MCI i w tej chwili jestem na lekkiej stracie ale to tylko korekta. Moim zdaniem to okazja do zakupów ale nie mam wolnej kasy bo z chęcią bym dokupił. Cierpliwość jest cnotą i nie znam lepszego nauczyciela cierpliwości od GPW

Re: Nie ma to jak porządna korekta na wiosnę

Rafix / 2006-05-10 19:05 / Bywalec forum
Korzystając z korekty na MCI dokupilem kilka papierków po średnio 6,90. To średnioterminowa inwestycja wiec mam nadzieje, że mnie nie zawiedzie :)
Rafix / 2006-05-09 13:24 / Bywalec forum
Jak można niechcący sprzedac akcje? Chyba że chciałes kupic i pomyliłeś zlecenia? Współczuję
Rafix / 2006-05-09 10:32 / Bywalec forum
Juz pekło - zlecenia idą po 5,05

Re: Podążanie za kapitałem

Rafix / 2006-05-09 10:30 / Bywalec forum
Za chwile na Lubawie pęknie 5 zł!
Rafix / 2006-05-09 10:21 / Bywalec forum
Ktoś wczorajna forum pisał, że lubawa kupiła Lentex czy coś takiego i że dzisiaj jest możliwy wzrost - i sprawdza sie przepowiednia :)
Rafix / 2006-05-09 10:20 / Bywalec forum
Faktycznie zjazd LZPS tez mnie bije po kieszeni-ja czekam bo za dużo juz straciłem
Rafix / 2006-05-09 10:18 / Bywalec forum
na Śląsku słoneczko a ja musze pracować zamiast korzystać z tak pieknej pogody:(

Re: Podążanie za kapitałem

Rafix / 2006-05-09 09:56 / Bywalec forum
MCI tez się nie popisuje-początek obiecujący a teraz... :(

Najnowsze wpisy