Forum

Komentarze użytkownika "rafix123"

Komentarze użytkownika: rafix123

Re: Segment w Warszawie

rafix123 / 2017-01-13 10:49
Ostatnio oglądałem gdzieś w necie segmenty które mają powstać w Wawrze, deweloper nazywa się Forest Estate z tego co wyczytałem z ich strony to całkiem atrakcyjna oferta (przynajmniej dla mnie) trochę większy ten segment niż szukasz (niecałe 200 m2, ale z garażem i poddaszem) cena też trochę większa, ale za metr spoko wychodzi. Aha i mają być bez czynszu, ja planuję zapoznać się z nimi bliżej

Re: rozwiązania IT dla księgowości

rafix123 / 2016-11-03 12:31
My ostatnio zaczęliśmy korzystać z aplikacji TaxOrder działającej w modelu chmurowym i jesteśmy z niej naprawdę zadowoleni. Pomijam fakt, że nie trzeba do biura ściągać całego informatycznego zaplecza, aplikacja ma po prostu fajnie przemyślane opcje i już po miesiącu używania zauważamy, że praca w biurze po prostu się usprawniła (bo temu przede wszystkim służy aplikacja). Z potrzebnych funkcji masz tu m.in elektroniczny obieg dokumentów, pomiar czasu, bilingowanie :)

Re: GDZIE KUPIĆ TANIE WYPOSAŻENIE DO SKLEPU

rafix123 / 2016-09-07 09:23
na Pradze płn masz taki sklep Procash, mają sprzęty elektroniczne do sklepów, warto sobie spojrzeć , my mamy od nich kasę i działa od 3 lat bez szwanku

Re: gazownia na Kruczkowskiego

rafix123 / 2016-01-22 08:46
A nie Warwas? Ta śląska firma? Tak mi się kojarzy, że oni to wyburzali

Re: Gdzie wyjechać z dzieckiem na ferie

rafix123 / 2015-12-15 13:19
Może do Czech albo na Słowację?

Najnowsze wpisy