Forum

Komentarze użytkownika "rajdowy56"

Komentarze użytkownika: rajdowy56

Re: prywatna agencja ZUH SAGA

rajdowy56 / 2013-07-11 17:48
nie zapłaciłem bo paczki zanim trafiły w ręce celników były owierane w prywatnej agencji celnej -celnicy do oclenia otrzymali paczki poo kilku dniach- ZUH SAGA przeglądała moje rzeczy na brudnej podłodze przed celnikami; rzeczy zostały skradzione zanim trafiły w ręce celników; odbiorca nie był powiadomiony o ocleniu-dopiero po kilku dniach zaczął dzwonić za paczkami bo termin dostwy się już nie zgadzał;

Re: prywatna agencja ZUH SAGA

rajdowy56 / 2013-06-29 05:04
warunki są takie: w agecji saga zawartośc paczek wyrzucana jest na brudną podłogę osoby przeszukujące paczki po tych rzeczach deptają/ tam nie ma stanowisk/ paczki sa bardzo zrujnowane ponoć rozsypują się kurierom w rękach...
Jeslimacie zastrzeżenia dot działalności ZUH SAGA oraz celników zglosić do IZby Celnej w Katowicach.

Re: prywatna agencja ZUH SAGA

rajdowy56 / 2013-06-28 16:36
TUTAJ KRADNĄ właściciel Agencji oraz spółka w tym jego rodzinka okradają paczki. Ewidentnie działają na niekorzyść firmy POLONEZ. Moje zostały przetrzymywane dochodziło już do 3 miesięcy - Pan Semeniuk nie chciał ich wcale zwolnić o dystrybucji twierdząc, że dystrybucji nie było. A była... odpowiedź nasuwa się sama.

Re: prywatna agencja ZUH SAGA

rajdowy56 / 2013-06-28 16:33
"To jest najgorsza firma jaką kiedykolwiek wysyłałem paczki do POlski. Zniszczyli wszystko co było w środku, część była zgubiona ale za to miałem cudze rzeczy. Pomimo ubezpieczenia przesyłki nie chcieli oddać nawet pieniędzy za wysyłkę (a było tego trochę). Żadnego kontaktu, zero odpowiedzi na maile, czy telefony. Jeśli się już dodzwoniłem to nigdy nie było 'odpowiedniej' osoby do złożenia reklamacji. Straciłem dzieki nim kilka tysięcy dolarów a firma bezkarnie działa dalej. OSTRZEGAM przed tą firmą. Są inne, lepsze i tańsze. Mam zamiar zgłosić ich do BBB."

Re: prywatna agencja ZUH SAGA

rajdowy56 / 2013-06-28 16:29
Nie tylko beznajdziejna obsługa ale również okradają paczki! Moje przetrzymywano kilka tygodni - w końcu odbiorca musiał po nie jechac osobiście. Okazałao się, że właściciel Agencji Pan Semeniuk nie bez powodu blokował paczki. Paczki zostały okradzione na kilka tysięcy $.

Najnowsze wpisy