Forum

Komentarze użytkownika "Rajman"

Komentarze użytkownika: Rajman

zatrudnienie członka rodziny

Rajman / 2013-01-25 14:29
Czy jeśli prowadzę działalność gospodarczą to mogę zatrudnić syna albo jakiegokolwiek członka rodziny normalnie w oparciu o umowę o pracę? czy kodeks pracy coś takiego reguluje? czy nie ma żadnych przeciwwskazań

związki partnerskie w Polsce

Rajman / 2013-01-24 14:53
na arzie to nie ma ani słowa o tym w Konstytucji chyba, są jakieś 3 projekty chyba teraz, tylko nie wiem czy już do Sejmu trafily czy jeszcze

koniec 1 i 2 groszówek

Rajman / 2013-01-07 14:48
no to by było bardzo dobre rozwiązanie, bo koszt produkcji tych monet jest pzrecież na tyle duzy, ze aż nieopłacalny, tym bardziej, ze ludzie nie mają szacunku do tych 'zółtych' pieniążków

Re: Rosja: Ławrow wzywa władze Syrii do podjęcia dialogu z opozycją

Rajman / 2012-12-28 13:54
o proszę czyli i Rosja się zaangażowała i co więcej w pokojowe rozwiązania, nie spodizewałem się, ze taka opcja będzie mozliwa

Re: Kredyt na mieszkanie z dopłatą. Zostały już tylko dni

Rajman / 2012-12-17 12:06
no ale jak się skończy to, to zacznie się ta nowa dopłata pzrecież, z racji mieszkania dla młodych czy coś takiego, no to same dopłaty się nie skończą

kredyt hipoteczny a wkład własny

Rajman / 2012-12-10 11:16
jak ja sie starąłem jakieś 2 lata temu, to nie było mowy w ogóle o tym, żeby nie mieć wkładu własnego, nie wiem jak to jest teraz, ale wtedy w 4 różnych bankach bardzo podobne wymagania były

kredyt we frankach szybsza spłata

Rajman / 2012-12-10 08:54
2 lata zaciągnęłam kredyt we frankach, na poczatku było całkiem przyzwoicie, pózniej nagle frank mocno poszedł w górę i zaćzelem się martwić już, jak mi się uda spałacić, ale teraz wrócił do normy a ja mam możliwość spłaty kredytu szybciej, myslicie, ze warto czy może lepiej wstrzymać się i czekać aż spadnie?

wypowiedzenie na zwolnieniu lekarskim

Rajman / 2012-11-29 10:16
Mam taką sytuację: przyszedłem do pracy i że się źle bardzo czułem, umówiłem się na 16.30 do lekarza, już po pracy. W ciągu dnia dostałem wypowiedzenie, a na wizycie u lekarza okazało się, ze mam zapalenie oskrzeli id ostałem 2 tyg L4. Czy w takim razie wypowiedzenie ma moc prawną?

odrzucenie spadku?

Rajman / 2012-11-27 10:40
zupełnie nie wiedziałem że spadek mozna odrzucić, a czy jeśli już go pzryjąłem (miesiąc temu) to czy mogę jeszcze teraz coś zrobić, zeby się go pozbyć?

Re: Rząd PO-PSL: Prezydent nie widzi zagrożeń dla stabilności koalicji

Rajman / 2012-11-19 15:22
a co ma powiedzieć w sumie? teraz nie moze zachować się ionaczej, najlepszym rozwiązaniem jest uspokojenie wszytskich i zapewnienie, ze nic się nie dzieje właśnie

Re: Bezrobocie w Polsce. Wydadzą 9 mln zł na wsparcie

Rajman / 2012-11-14 10:38
u nas jakoś ten system wspierania bezrobotnych jest dziwnie rozpatrywany, mało udolnie i jak się ejst bezrobotnym ok 35 roku życia to właściwie nie ma żadnej pomocy

Re: Piwo pite coraz chętniej. Pobijemy rekord

Rajman / 2012-11-07 11:00
bo na piwo nas stać przeważnie tylko, elita może sobie pozwolić tylko na alkohol z tzw wyższej półki, to jest na szkocką no albo gin, a większość pzreciętnych Polaków kupuje piwa i to też te tanze tylko

zamki królewskie dla zwiedzających za darmo

Rajman / 2012-10-15 11:32
a czy orientuje się Pan dokładnie jak to wygląda? tzn czy mozna już rezerwować i czy to jest pełne zwiedzanie? chodzi mi dokładnie o Wawel, może by moja klasa skorzystała

skok Baumgartnera w niedzielę

Rajman / 2012-10-11 15:36
tez mam wrażenie że trochę kombinują, wtedy nie skoczył niby ze względu na złe warunki pogodowe, ale chyba w rzeczywistości wcale złe nie były

oszustwo na allegro co zrobić?

Rajman / 2012-10-04 09:30
Kilka dni temu na allegro kupiłem buty, pzresłałem pieniądze na konto, ale buty do mnie nie doatrły, choicaż okres wysyłki miał być 3 dni (minęło 9). Próbowałem się skontaktować z osobą od której kupiłem, ale nie odpowiada na maila. Co mogę w takiej sytuacji zrobić?
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy