Forum

Komentarze użytkownika "Riil"

Komentarze użytkownika: Riil

Re: Problemy Grecji osłabią złotego?

Riil / 2011-04-18 17:23
Już 5 groszy dół. Czy to mało ???

Re: EMIGRANCI ZAROBKOWI - wyjechałeś? napisz...

Riil / 2009-05-12 22:15
Okres emigracji zarobkowej wspominam bardzo miło.
Od razu po zakonczonych studiach w czerwcu 2006 starałęm się wyjechać.
Udało mi sie to we wrześniu. Wiedziałem, że nie zostanę tam długo, bo w kraju czekała nażeczona. Plan był taki, że zarabiam na wesele i wracam. Pracę miałem luźną, chociaż zdarzały się okresy trudniejsze. Najbardziej cieszyło to.,że zarabiając minimalna stawkę za godzinę pracy, stać mnie było praktycznie na wszystko co chciałem. Na dodatek udawało mi się jeszcze odkładać to co chciałem. Niemniej jednak teraz nie narzekam. Pracę w Polsce udało mi się znaleźć dosyć szybko, bo już po miesiacu szukania. Na pensję póki co nie narzekam, chociaż zdarzają się miesiące słabsze finansowo (wiadomo stała podstawa+prowizja). Gdyby moja żona chciała jednak ze mną pojechać, napewno został bym dłużej.
Riil / 2009-02-06 19:27
Zajrzyj tu http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/abolicja;podatkowa;spoznialscy;maja;problem,9,0,364553.html

Re: Abolicja podatkowa - dziś ostatnia szansa na wniosek

Riil / 2009-02-06 08:34
Za rok 2006, to wiem ze moge starac się o zwrot nadplaconego w Polsce podatku. A jak to powinno byc za 2007 ? Od 1 stycznia weszła ta "lepsza" zasada. Czy jesli ktos pracowal tylko w UK (w Polsce nie mial zadnych dochodow) to tez musi skladac zeznanie za ten rok ???

Re: Jedna piąta Polaków wycofa pieniądze z banków?

Riil / 2008-10-17 20:12
Co miesiac dokladam jakies 2k na konto i poki co nie zamierzam nic wycofywac.
Riil / 2008-10-17 19:54
Mam okolo 1,5k w funtach i poki co jeszcze czekam na rozwoj wydarzen.

Re: W maju wyraźnie spadło bezrobocie

Riil / 2006-06-06 16:23
Jest to głównie czynnik sezonowy, ale jak wspomnieli poprzednicy, dochodzą do tego wyjazdy do pracy zagranicę i "sztuczki" PUPów w klasyfikacji osób bezrobotnych.

Re: Wyjeżdżają za pracą - czy wrócą?

Riil / 2006-06-01 10:23
Większość już pewnie nie wróci. Ja sam jadę niedługo do UK, żeby zarobić trochę pieniędzy na mieszkanie i wspólne zycie z moją dziewczyną. Kokosy to pewnie nie będą, ale zawsze więcej, niż bym tu zarobił. Gdyby nie moja Kobieta, to pewnie zostałbym dłużej niż planowane pół roku, a może nawet i na zawsze ...

Najnowsze wpisy