Forum

Komentarze użytkownika "rika"

Komentarze użytkownika: rika

kiedy dostarczyć L4

rika / 2011-12-13 09:01
Czy może ktoś mi powiedzieć kiedy dokładnie pracownik musi dostarczyć L4 do pracodawcy? czy można to zrobić dopiero po powrocie z chorobowego do pracy?

Studia podyplomowe finansowane przez urząd pracy

rika / 2011-11-14 12:01
Jako osoba zarejestrowana w urzędzie pracy możesz wnioskować o takie dofinansowanie z PUP studiów podyplomowych, do wniosku należy dołączyć uzasadnienie potrzeby owego dofinansowania, poza tym potrzebny będzie też dokument, który będzie zawierał termin i nazwę wspomnianych studiów i ich koszt, który wydany będzie przez organizatora podyplomówek, tak to się odbywa w PUP w moim mieście, nie mam pewności czy tak jest wszędzie, dlatego najlepiej będzie jeżeli skontaktujesz się w tej sprawie z własnym PUP.

kredyt hipoteczny z rodziną na swoim

rika / 2011-09-06 14:59
powiedzcie mi proszę, w których bankach można dostać kredyt hipoteczny z programem rodzina na swoim? jak z tym programem wygląda limit dochodów?

podatek od sprzedaży na allegro

rika / 2011-08-31 10:55
chciałem zapytać o sprzedaż na allegro, a mianowicie czy trzeba rozliczać się z każdej transakcji jaka została dokonana na tym portalu? jeżeli od czasu do czasu wystawiam jakiś przedmiot na allegro to jestem zobowiązany wykazać taki nieznaczny dochód w PIT?

zmiany w prawie podatkowym czy reformy

rika / 2011-08-11 13:37
spodziewać się możemy faktycznie wyższych podatków choć nikt nam tego głośno nie powie, ja obstawiam kolejne podwyżki VAT-u

lokata bez „Belki”

rika / 2011-08-05 14:52
miały się skończyć z początkiem nowego roku, ale podobno projekt został na razie zatrzymany, więc nie wiadomo kiedy

pierwsza praca

rika / 2011-07-27 10:01
niebawem podejmę pierwsze w życiu zatrudnienie, dokładnie za tydzień, w związku z tym czuję spory stres, jak powinnam zaprezentować się w pierwszych dniach, jak pokazać że naprawdę zależy nam na tej pracy? na razie będę na okresie próbnym i chciałabym go przejść pomyślnie, macie może jakieś rady jak to zrobić?

Najnowsze wpisy