Forum

Komentarze użytkownika "robo53"

Komentarze użytkownika: robo53

robo53 / 2010-07-02 02:17
myślę,że bez względu na to co zrobiła by federacja rosyjska i tak będzie to źle odebrane przez pewne kręgi polaków. gdyby w pierwszym dniu oddali nam śledztwo wszyscy mówili by że chcą umyć ręce i wymigać się od odpowiedzialności. a czy gdyby śledztwo prowadzili amerykanie to będzie ono lepsze tylko dla tego że to amerykanie je prowadzą. wiem że zaraz powiesz że amerykanie to nie ruscy i amerykanie nie mordowali polaków w katyniu dlatego są lepsi. ale nikt nie pomyśli o bombie atomowej w japoni gdzie zgineło kilkadziesiąt tysięcy ludzi( cywilów nie wojkowych) ludzi takich jak my polacy, czy francuzi czy irlandczycy. to wszystko ludzie. nie jesteśmy wcale ani lepsi ani gorsi od innych. chcecie tylko żeby wszyscy was szanowali a nie potraficie szanować innych. niczym się nie różni prokurator rosyjski od polskiego. czy sądzicie że wszędzie poza polską panuje bezprawie bo tylko polscy prokuratorzy potrafią coś wyjaśnić? uważam że rosyjskie śledztwo może być prowadone trochę bardziej obiektywnie bo nie będzie nacisków polityków czego zresztą nie powinno być. myślę że to nie chodzi wcale o śledztwo tylko o awersję do rosjan i takie jest moje zdanie.

Najnowsze wpisy