Forum

Komentarze użytkownika "Robotocki"

Komentarze użytkownika: Robotocki

Re: Jak skutecznie reklamować się w internecie?

Robotocki / 2015-06-25 21:49
Sposobów na skuteczną reklamę jest mnóstwo. Wszystko zależy od branży, konkurencji i oczywiście funduszy, jakie przeznaczyłeś na marketing. Na pewno warto zainwestować w pozycjonowanie i adwords. Jeśli masz dryg do pisania to np. kampanią marketingową w social mediach możesz zająć się sam. Dobrym pomysłem jest też prowadzenie bloga firmowego, na którym możesz umieszczać wartościowe i ciekawe dla użytkowników artykuły związane z twoją branżą. Pamiętaj, że żeby poprawić widoczność swojej strony czy bloga w sieci, to koniecznie musisz zadbać o optymalizację. Tutuaj odsyłam cię do bloga Księga Pozycjonera. Ja często korzystam z niego jak ze ściągi podczas optymalizacji ;)

Re: Czy pozycjonowanie stron jest opłacalne?

Robotocki / 2015-06-17 13:31
Pozycjonowanie jak najbardziej, ale pamiętać należy, że istnieje wiele innych kanałów na dotarcie do potencjalnego klienta. Najlepiej działać kompleksowo. Połączone dobrze prowadzone działania dadzą naprawdę dobre efekty. Warto zainteresować się tym, co oprócz pozycjonowania można zrobić, żeby promować swoją stronę ;) Osobiście polecam firmę Setia - http://www.setia.pl/, ma bardzo szeroka ofertę.

Najnowsze wpisy