Forum

Komentarze użytkownika "rodryk"

Komentarze użytkownika: rodryk

rodryk / 2006-01-17 23:31
bardzo dobrze, prosze napisz co w twojej sprwie orzekł twoj wydzial komunikacji, powodzenia

Re: Pracujesz w Anglii? Dopłacisz podatek!

rodryk / 2006-01-13 19:02
Czy orientuje sie ktos jak to wyglada z Zusem, jak przelac pieniądzez ubezp spol z angli do polskiego zusu. Pracje i pracowalem w roznych krajach, po 2 lata po trzy, ale na starosc o emeryturze moge zapomniec jak dalej tak bedzie, czy kto wie na ten temat co nie co

Re: Dziś decyzja w sprawie górniczych emerytur

rodryk / 2006-01-17 23:29
Jezu nie wytrzymam, do jasnej ch..., czy praca lakiernika samochodowego jest mniej szkodliwa, daczego np oni nie pójdą z pałami przed sejm po wcześniejszą emeryture, dlaczego ?ano pewnie dlatego ze musza ciezko i w szkodliwych warunkach pracowac na tych pasozytów -górników, darmozjady nauczyli sie tylko domagac a czy ktos wie ze kazdy obywatel w tym chorym kraju dopłaca rocznie do tego darmozjada i obiboka górnika 1000zł, k... dlaczego do mojej dzialalnosci nikt nie dopłaci. Po za tym od ludzi którzy pracuja za granica i tam mieszkaja rzada sie podatek,dalej duze kwoty i nielegalnie pobiera sie za karte pojazdu, to jest chory kraj, ja sie dusiłem w tym zakładzie zamknietym i wyjechałem, nienawidze głupoty i bardzo załuje rodaków, modle sie zeby tak jak w innych krajach zawiazała sie komórka która w inny sposób likwidowałaby głupote polityków moze wtedy by uwazali i liczyli sie z e społeczenstwem, wszystkiego dobrego rodacy, nie dajcie sie okradać
rodryk / 2006-01-13 18:51
andy, jestem zielony, zrobilem tak jak piszesz poniewaz wydaje mi sie ze jest to najbardziej rozsadne tymbardziej ze nie wroce do nasze kraju nigdy, mam problemz tym nipem 3, wymeldowalem sie ok ale co mam napisac us jesli chodzi o moje nowe dane, czy mam pozmyslac

Re: Podwójne opodatkowanie, czyli praca za granicą a fiskus

rodryk / 2006-01-13 19:02
Czy orientuje sie ktos jak to wyglada z Zusem, jak przelac pieniądzez ubezp spol z angli do polskiego zusu. Pracje i pracowalem w roznych krajach, po 2 lata po trzy, ale na starosc o emeryturze moge zapomniec jak dalej tak bedzie, czy kto wie na ten temat co nie co

Re: Podwójne opodatkowanie, czyli praca za granicą a fiskus

rodryk / 2006-01-13 19:06
Umowa między Rządem Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej a Rządem Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Północnej Irlandii w sprawie zapobieżenia podwójnemu opodatkowaniu w zakresie podatków od dochodu i zysków majątkowych, podpisana w Londynie dnia 16 grudnia 1976 r. jest na stronie w postaci pdf........http://www.aci-europe.com/podstawy_prawne/pol_wlkbryt.pdf

Najnowsze wpisy