Forum

Komentarze użytkownika "rozwazny"

Komentarze użytkownika: rozwazny

PIT 4R rozliczenie za rok kiedy płacimy za grudzien?

rozwazny / 2007-12-29 19:06
Mam pytanie kiedy odprowadzamy zaliczke od wypłat wynagrodzen pracowników za miesiąc grudzien ? skoro musimy zlozyc roczna deklarace PIT 4R do konca stycznia 2008 ? za wskazówki z góry dziekuje !

Re: czy można zaufać AEGON?

rozwazny / 2007-12-22 21:28
Zainwestowałem w AEGON 2 lata temu a więc w bardzo dobrym czasi dla rynków klapitałowych 40.tyś zł b.szybko okazało się ,że przyrost wartości mojej inwestycji jest żenujący w porównanie z taka sama kwota zainwestowana bezposrednio w fundusze .Chciałem sie wycofac i to zrobiłem straciłem ok 4 tyś zł a 10 tyś wogóle nie moge ruszyc i ciagle trace .Zrobisz jak chcesz ale ja NIGDY nie dam juz grosze w AEGON !!

Re: niekumam !!

rozwazny / 2008-03-08 17:28
Witam !Zasadnicza poprawa nastrojów i ozywienie rynków w mojej ocenie nastąpi po wyborach w USA i powaznym zajęciu sie nowej administracji naprawą gospodarki amerykańskiej .Na maszym rynku powaznym impulsem bedzie likwidacja w najbliższym czasie mam nadzieję od 2009 roku tzw .podatku "BELKI" Więc w okresie najblizszych 12-15 miesięcy mysle nastapi odrobienie strat w moim przypadku ok.300.000 zł niestety .Pozdrawiam
rozwazny / 2008-03-08 17:21
To ja mam chyba szczęście bo własnie kończę modernizację chałupy część akcji sprzedałem w czerwcu 2007 i dzieki temu mogłem podjąć dzieło a reszta akcji w plecy .Mysle jednak , że odbicie nastapi wczesniej teraz nie robię nerwowych ruchów .Pozdrawiam

Re: 30tyś zł W jakie Fundusze zainwestować?

rozwazny / 2008-02-01 23:17
Dlaczego w fundusze ? ja bym załozył frachunek maklerski w dobrym DM i kupił akcje czeskiego CEZ -a z WIG 20 .Fundusze mnie osobiscie wkujrzają bo biorą wysoką prowizję za ryzyko i zarzadzanie a tak naprawdę to całe ryzyko spoczywa na nas - inwestorach .
Życze powodzenia
rozwazny / 2008-02-01 23:09
Uciec ale dokąd ?

Re: jak odrobic 20000 zł ?

rozwazny / 2008-01-24 18:57
A jak odrobić ok. 300000,00 ? kto wie niech podzieli sie wiedzą . Z góry dziękuję !
rozwazny / 2008-01-11 21:17
Dzieki ! Wiosna zawsze budzi nowe nadzieje a teraz idę pakowac narty a powaznie to analizując wykresy zachowań indeksów przypuszczam , że spadki tak szybko sie nie zakonczą ale w koncu odrobimy straty , przeżyłem w swojej 5 letniej przygodzie na giełdzie takich "dołków" juz kilka i nigdy nie sprzedałem akcji gdy robili to wszyscy z obłedem w oczach .Cierpliwość to na rynku kapitałowym potęzna broń

Balsam na straty

rozwazny / 2008-01-11 20:55
Żeby zachować równowagę psychiczną i do konca nie zwariować proponuję wyjazd na narty sa świetne warunki sniegowe i prosze koniecznie wybrac miejsce gdzie nie ma internetu jako ja czynię .
Czytając wypowiedzi na grupie mozna dostac zawału !
Moja rada dla nerwowych jezeli nie potrzebujecie teraz kasy nic nie kombinować bo to tylko moze pogorszyc wasza sytuacje zacisnac zęby i czekać do wiosny

Re: pit 11

rozwazny / 2008-01-09 21:12
Ja bym zaliczył do pit 11 za 2007 rok bowiem dotycza przychodów roku 2007
rozwazny / 2008-01-07 19:14
Sprawdziłem dokładnie niestety nie masz racji bowiem Art.38 ust.1 uopof stanowi iż płatnicy przekazują kwoty pobranych zaliczek w terminie do dnia 20 nastepujacego po miesiącu w którym pobrano zaliczki .natomiast obowiazek składania deklaracji PIT 4 R w tym zakresie normuje art.38 ust.1 a ustawy o PIT zgodnie z którym w terminie do konca stycznia roku nastepnego składamy deklaracje roczna PIT4R wg ustalonego wzoru do pobrania ze stromy www.mf.gov .
Także moje lenistwo spowodowało skok cisnienia !
rozwazny / 2007-12-24 09:29
odpowiadam " rozwazny" ale niestety po fakcie w chwili lokowania pieniedzy w AEGONIE taki nie byłem niestety .Swoja droga byłbym wdzieczny gdyby ktoś napisał ze jest zadowolony ze współpracy z w/w firma bo zauwazyłem , ze pozytywnie wypowiadaja sie tylko sprzedawcy polis oni maja sie dobrze w to nie wątpię.
rozwazny / 2007-12-24 09:22
Kończe te zenująca dyskusje z tobą bo w Aegonie wyprali ci mózg , życze wielu jeleni , których namówisz na "biznes " w AEGONIE na pewno ich spotkasz bo kazdy może mieć chwile dekoncentracji , słabosci i podpisze to co ty mu podsuniesz tylko nie pieprz na forum , że w twoim Aegonie mozna zarabiac pieniadze . Żegnam !

Re: CO ROBIC Z DWS TOP 25???

rozwazny / 2007-12-23 22:27
Pewnie bedzie to marne pocieszenie ale ja tez umoczyłem 30 % w Fortisie , który jeszcze nie tak dawno miał 80 % a teraz -0.37 % ten fundusz tez inwestuje w MISIE dlatego tak oberwał na spadkach w ostatnim półroczu .Zgadzam sie z opinia wiekszości , ze jak kasa teraz jest niepotrzebna trzeba zacisnąc zęby i czekać bo sytuacja firm z tego segmentu nie uzasadnia az tak wielkiej przeceny , byle do wiosny "Wiosna zawsze budzi nowe nadzeje"
rozwazny / 2007-12-23 22:11
Rzeczwiscie zasłuzyłem na taka opinię bo dałem sie podejść wtedy złotoustemu "doradcy " i podpisałem że przez 10 lat nie wybiorę kwoty 10 tyś zł jak bym wybierał np po roku to zabieraja 90 % po 2 latach 80 % z tej kwoty itd . ale to były moje poczatki przygody z rynkami finansowymi , która mnie kosztowała sporo grosza i nerwów ,teraz z tej kwoty tj.10 tys zostało 9,3 tys więc masz swój ukochany AEGON ale od tego czasu jak skonczyłem z doradcami i sam inwestuje kupiłem sobie auto za 150 tyś i sporo grosza sie jeszcze kreci więc mam ciebie i twoje opinie o mie głeboko w d... ie .
Pozdrawiam
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy